Ваш дім

Чисті вікна: невеликі секрети гарної господарки

— 26 червня 2013 —

Коли так не хочеться вставати вранці, що піднімає нам настрій? Звичайно, це сонячне світло, що ллється з чистих вікон. Але... чи чистих? Підступне сонце проявляє всі недоліки господарки, і ось настрій уже не той...


Використання зубної пасти не за призначенням

— 19 червня 2013 —

Всі ми з вами звикли чистити зуби, як мінімум 2 рази на день зубною пастою. Якщо є можливість, то після кожного прийому їжі. І, здавалося б, для чого ж ще може служити зубна паста, як не для чищення зубів. З її назви навіть зрозуміло для чого її застосовують, але ось склад залишається загадкою для багатьох.  


Чому в наших квартирах зникли таргани?

— 19 червня 2013 —

Що ми вже з ними тільки не робили. Ми їх і тапками били, і дихлофосом труїли! І от, вусаті прусаки, яких біологи називають «тарганами рудими», безвісти зникли з будинків українців. 


Свердлимо без пилу

— 19 червня 2013 —

Ремонт у будинку - це не тільки приємні очікування змін, але й постійний бруд і пил. Допомогти уникнути цих неприємностей допоможе наступна порада.


Настав час збиратися у відпустку

— 19 червня 2013 —

Як сформулювала один раз Агата Крісті: «Життя під час подорожі - це мрія в чистому вигляді». І отут, як говориться, ні додати, ні зменшити. Але, дорога, як відомо, починається з визначення мети й маршруту, а вже, виходячи з цього, і всього іншого. 


Як правильно мити овочі і фрукти

— 12 червня 2013 —

Всім відомо, що будь-які овочі, фрукти і ягоди необхідно ретельно мити. Завдяки цій процедурі з плодів видаляється земля, пил, пісок. Крім цього, миття продуктів дозволяє видалити отрутохімікати, якими оброблялася рослина в процесі росту (для боротьби зі шкідниками, наприклад), і деякі мікроорганізми, що перебувають на поверхні продуктів.


Захищаємо дерев'яні стовпи від гниття

— 12 червня 2013 —

Дерев'яні стовпи на дачних ділянках, як і раніше, досить популярні. Якщо мова йде про капітальний паркан-монстр, з металевого профілю з претензією «на століття», що повинен одним своїм виглядом лякати потенційного зловмисника, звичайно краще використовувати бетонні або металеві стовпи-труби. Але коли треба огородити палісадник з квітами, уберегти город від проникнення домашньої живності та взагалі, тільки позначити декоративну огорожу - краще використовувати дешеві дерев'яні стовпи.


Як і чим мити холодильник

— 12 червня 2013 —

Незважаючи на те, що у багатьох холодильники оснащені системою розморозки, доглядати за ними однаково потрібно. Але далеко не всі знають як і чим мити холодильник, щоб у ньому не було ні неприємного запаху, ні інших проблем.


10 способів видалити неприємний запах з пластикових харчових контейнерів

— 5 червня 2013 —

На жаль, як не чисть пластикові харчові контейнери, з часом наступає такий момент, коли вони починають вкрай неприємно пахнути.


Як зробити декоративний ставочок зі старої покришки

— 29 травня 2013 —

Зробити невеликий декоративний ставочок на своїй ділянці під силу кожному домашньому вмільцеві. Тим більше що витрат це зажадає незначних.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс