Ваш дім

Вуличні вазони своїми руками

— 22 серпня 2018 —

Якщо ви колись замислювалися про те, щоб купити гарний великий вуличний горщик для квітів, ви встигли помітити наскільки вони дорогі. Тому, як варіант, для цікавого ландшафтного дизайну оригінальний вазон для квітів можна зробити своїми руками.


Будівництво колодязя: 4 підказки від професіонала

— 22 серпня 2018 —

При будівництві колодязя на своїй ділянці, ви повинні звернути увагу на деякі дуже важливі моменти. Адже від того, як, коли й ким будуть ці самі кільця вкопані, може залежати життєздатність колодязя надалі.


Як випрати подушку в домашніх умовах

— 16 серпня 2018 —

З часом на подушках починають з'являтися жовті плями від поту, усередині накопичується пил і сміття, а також постільні кліщі. Купувати нові подушки або здавати кілька разів у хімчищення не варіант, та й затратно дуже. А своєчасне прання подушок дуже важливе для нашого здоров'я! Виявляється, привести подушки в порядок самостійно можливо і це не так і складно.


19 серпня - Яблучний Спас: що можна робити в цей день і прикмети свята

— 16 серпня 2018 —

Свято Преображення Господнього, або Яблучний Спас, який відомий ще із прадавніх часів, святкують 19 серпня. У народі цей день називають Яблучним Спасом. 


Маковій або Медовий Спас: традиції свята

— 8 серпня 2018 —

14 серпня українці святкують Медовий Спас, або як його ще називають Маковія.


Незвичайні способи застосування металевої мочалки

— 8 серпня 2018 —

Незвичайні способи застосування металевої мочалки


Прочищаємо засміття в раковині содою

— 1 серпня 2018 —

Якщо ви боїтеся застосовувати покупні хімічні засоби, то можна використовувати «народні», які не дорого коштують і не зіпсують труби.


Шведська свіча: найпростіше вогнище своїми руками

— 26 липня 2018 —

Поговоримо про такий простий, але дуже ефективний метод спорудити багаття, справжній смолоскип для освітлення та готування їжі, як шведська свіча.


Як відмити старий жир

— 26 липня 2018 —

Якщо ви не хочете ризикувати здоров'ям своєї родини і побоюєтеся вживати побутову хімію, то існує секретний чудо-засіб - звичайний гірчичний порошок. Він відмінно справляється з жиром. З його допомогою можна відмити абсолютно все, він справляється навіть із, здавалося б, безнадійними випадками. Незабаром ви дізнаєтеся, чому гірчичний порошок краще й ефективніше будь-яких засобів для миття посуду.


Перемо взуття в пральній машині

— 26 липня 2018 —

Питання про те, чи можна прати взуття в пральній машині, цікавить багатьох. Прання взуття в пральній машині можливе, якщо дотримувати ряду правил, які дозволять вам не тільки зберегти речі, але й саму пральну машину.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс