Ваш дім

Як правильно прати кашемірове пальто

— 17 листопада 2016 —

Кашемір з давніх часів був дорогою й рідкісною тканиною. І зараз речі, що зшиті з нього, відрізняються гарною якістю й акуратним зовнішнім виглядом при належному догляді.


Як обновити старі меблі?

— 9 листопада 2016 —

Без підказки тут не обійтися. 


Мило своїми руками

— 2 листопада 2016 —

Різноманітні брусочки мила ручної роботи із запаморочливими ароматами продаються в косметичних крамницях зовсім недешево. Але навіщо купувати? Можна зробити ароматне чудо своїми руками. 


Штори, які допоможуть зберегти тепло

— 26 жовтня 2016 —

З початком морозів питання енергозбереження виходить на перше місце. І навіть якщо ви не замислюєтеся над проблемами забруднення навколишнього середовища і глобального потепління, подумати про ефективність опалення все-таки варто, тому що це дозволить істотно заощадити.


Як очистити праску і повернути їй первозданний вигляд

— 26 жовтня 2016 —

Якщо ви подивитеся на вашу праску уважніше, то помітите, що до її поверхні, яка прасує, прилипають синтетичні волокна й поступово їх стає так багато, що праска темніє.


Робимо гойдалку своїми руками

— 20 жовтня 2016 —

Ми відправляємося на дачу відпочити й попрацювати. Ми мріємо полежати в гамаку, попити чайку на свіжому повітрі, але дитині цього мало. Її енергія вимагає розумного застосування, і в наших силах створити правильні умови для цього. Простий і практичний спосіб - зробити гойдалку своїми руками.


Рослини, яких бояться миші

— 20 жовтня 2016 —

Наші бабуся для боротьби з гризунами використовували не тільки мишоловки або кота, але й рятували будинок і льох ароматними травами.


Будинок, у якому ми живемо

— 19 жовтня 2016 —

Що таке будинок? Мабуть, для кожного це набагато більше, ніж просто чотири стіни й дах. З будинком пов'язані мрії про щастя, довголіття й статок, взагалі в гарному будинку, як говориться, і стіни допомагають. Наші предки дуже серйозно підходили до зведення житла, оточивши цей процес багатьма обрядами й повір'ями. І, як виявилося, були праві. Як показали наукові дослідження, кожний камінь, кожне дерево, та й сама земля під будинком несуть певну інформацію. А от яку саме? 


Кашпо зі старих ганчірок і цементу

— 12 жовтня 2016 —

Дуже оригінальні кашпо для садових рослин можна самостійно зробити зі старих непотрібних ганчірок і цементу.


Свято, яке особливо шанувалося українськими козаками. 14 жовтня - Покрова Пресвятої Богородиці й День захисника України

— 12 жовтня 2016 —

Це свято - одне з найшанованих у православ'ї, а в народі його називають ще Третя Пречиста. У цей день православні із вдячністю та вірою приймають заступництво й клопотання перед Богом Пресвятої Діви Марії, згадують історичні події далекої Візантійської епохи, звідки пішло коріння національного українського свята, шанованого славними українськими козаками, покровителькою яких вважається Богородиця. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...