Ваш дім

Чистимо холодильник

— 19 вересня 2019 —

Який би запах не мала сама по собі їжа, її слід зберігати в чистому місці. Однак практично кожній господині доводиться стикатися з такою проблемою, як неприємний запах у холодильнику.


Робимо тин своїми руками

— 19 вересня 2019 —

Тин - це паркан виготовлений плетінням гнучких прутів гілок, який відмінно впишеться в оздоблення саду, створеного в натуральному стилі.


Як позбутися мошок на кухні

— 13 вересня 2019 —

Кожна господиня хоча б раз у житті зустрічалася із проблемою появи дрібних мошок на кухні. І неважливо, мова йде про заміський будинок або міську квартиру, проблема актуальна в будь-яких випадках.


Як прати білі речі в пральній машині щоб зберегти білий колір

— 5 вересня 2019 —

Кожна господарка знає, що доглядати за білими речами досить складно. Вони начебто притягають забруднення, що складно виводяться. Але гірше всього те, що білі речі в процесі використання й прання втрачають свій колишній білий колір, повернути який стає не можливим. Однак є трохи універсальних і дуже діючих правил, що допомагають зберегти білизну речей навіть при машинному пранні!


Робимо фітоподушки й матраци своїми руками. Поради експертів-фітотерапевтів

— 5 вересня 2019 —

Запах свіжого сіна миттєво знімає стрес і навіває думки про дитинство. Недарма на сіннику так спокійно й безтурботно спиться. На ринках курортних містечок і міст часто можна зустріти от такий «сувенір», але можна й своїми руками спорудити імпровізований сінник прямо в спальні.


Спосіб визначення срібла йодом

— 24 серпня 2019 —

Срібло це високо інертний хімічний елемент, який має слабку хімічну активність. Найбільше срібло боїться галогенів. Срібло, вступаючи в хімічну реакцію з галогенами, утворює хімічні сполуки - галогеніди срібла. Одним з таких галогенів є йод. Під дією йоду, срібло швидко темніє.


Отруйне майно: як начиння з алюмінію й пластика впливає на здоров’я

— 24 серпня 2019 —

Пам’ятаєте, як у фільмі «Айболить-66» улюблений звірятами доктор урезонив Бармалея? «Дивися, скільки в мене добра!» - похвастався розбійник. «Хіба це добро? Це - барахло», - мудро помітив Айболить. От і ми нерідко перетворюємо своє житло в склади нікому не потрібних речей, які лише займають місце й обтяжують нас зайвими турботами.


Як позбутися жувальної гумки

— 4 серпня 2019 —

Жувальна гумка відома своєю здатністю до приклеювання: відмінно липне до різних поверхонь. Добре, що разом з проблемними ситуаціями з’являються все нові способи їх вирішення.


Як прибрати неприємний запах з холодильника?

— 4 серпня 2019 —

Внутрішній простір холодильника, що погано пахне, може дуже сильно розчарувати будь-яку людину. Але якою би страшною ця проблема не здавалася, її однаково можна вирішити, необхідно лише довідатися від чого з’явився настільки неприємний запах, а потім уже й починати заходи щодо його видалення. Яка ж причина виникнення огидного запаху з холодильника?


Перевіряємо тени пральної машини до й після використання лимонної кислоти

— 4 серпня 2019 —

У  продажі є широкий вибір засобів для видалення накипу з тенів пральних машин. Але багато хто віддають перевагу традиційним народним способам і видаляють її за допомогою лимонної кислоти. Виробники очисників настійно не радять так робити, наголошують на неефективності, підштовхують покупців до придбання їх продукції.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс