Ваш дім

Відмазка від холоду: тепла штукатурка

— 4 грудня 2013 —

Товсті стіни та потужні системи опалення ще нещодавно були основою заощадження тепла в будинку. Поява теплої штукатурки дозволила не тільки збільшити тепло-заощадження, але й зменшити при цьому товщину стіни на 30-40%.


Посуд із пластику приводить до каменів у нирках

— 27 листопада 2013 —

Усім відомо, що визначальними факторами в профілактиці багатьох небезпечних хвороб є здоровий спосіб життя, якісні продукти харчування і чиста питна вода. А ще істотно впливає на стан здоров'я матеріал, з якого виготовлений наш посуд. До такого висновку прийшли тайваньські вчені на підставі експериментів і аналізу попередніх досліджень.


Робимо пуфик для дому із пластикових пляшок

— 27 листопада 2013 —

Отже, для того, щоб своїми руками за пару годин зробити оригінальний пуфик для дому або дачі, нам буде потрібно:


6 порад щодо дрібного ремонту

— 27 листопада 2013 —

Неважливо, коли ви робили ремонт, три роки тому або 10. Наші поради допоможуть вам освіжити квартиру без допомоги вічно втомленого чоловіка або зятя.


Кавова гуща: 17 способів використання в побуті

— 20 листопада 2013 —

Ви дотепер викидаєте кавову гущу в сміття? Дарма! Залишки меленої кави - це універсальний засіб, що допоможе як у догляді за собою, так і по господарству.


Що чистіше: кухня або сидіння унітаза?

— 13 листопада 2013 —

Ми звикли чистити та дезінфікувати туалет, але найчастіше не віддаємо собі звіту, що кухня має потребу в ще більшій увазі. На кожній кухні є, щонайменше, п'ять місць, де накопичується неймовірна кількість небезпечних бактерій. Що це за місця і як їх знешкоджувати?


П'ять ароматів для дому

— 13 листопада 2013 —

Запахи можуть підняти настрій, поліпшити сон, допомогти розслабитися і не тільки. А головне, ефект від ароматерапії - блискавичний.


Книги - джерело... пилу

— 13 листопада 2013 —

Особливо помітно, скільки його накопичується на книжкових полицях влітку, коли відкриті вікна. А якщо книг багато, і до того ж нагромадилися стоси журналів, які ніяк не можна викинути, уявивши, скільки сил і часу буде потрібно, щоб навести порядок у домашній бібліотеці, навіть починати не хочеться.


П'ять правил поводження з грішми. Поради біоенергетика

— 13 листопада 2013 —

У кожної людини є мета в житті: отримати освіту, купити машину, квартиру, зробити ремонт, дати освіту дітям, щоліта відпочивати на морі, і бажано в Єгипті або Туреччині. І для всього цього потрібні гроші. Але, виявляється, важливо не тільки вміти заробляти, але й правильно поводитися з ними. На цей рахунок у біоенергетика Наталі МАЛЯРОВОЇ, повідомляє gaseta. ua, є п'ять правил, якими вона готова поділитися з усіма. 


Як боротися з конденсатом на склі

— 6 листопада 2013 —

Вирішити проблему запітнілих вікон можна двома способами: зменшити вологість приміщення або підняти температуру скла. Найкраще використовувати обидва.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс