Ваш дім

Відновлення стіни з гіпсокартону

— 8 вересня 2016 —

Гіпсокартонні стіни ушкоджуються набагато легше, ніж цегельні або дерев'яні. Якщо діра виявилася занадто великою для швидкого ремонту за допомогою латки, спробуйте залатати її цим способом.


Як видалити подряпини зі скла

— 31 серпня 2016 —

Часто буває так, що на скляній поверхні з'являється подряпина. Це може бути скло у вашому автомобілі або скляний стіл у вітальні. Також ситуація може стосуватися звичайного скла у квартирному вікні, що безнадійно зіпсувала його зовнішній вигляд. Як же зробити так, щоб подряпина зникла? Для цього є кілька способів.


10 помилок при ремонті кухні - урахувати і не допустити!

— 25 серпня 2016 —

Ремонт у кухні викликає майже стільки ж труднощів, скільки й ремонт у ванній кімнаті, якщо не більше. Потрібно передбачити десятки дріб'язків, визначитися зі стилем, з місцями зберігання, з самим кухонним гарнітуром і з безліччю інших питань.


Як правильно зберігати овочі та фрукти, щоб зберегти максимум користі

— 25 серпня 2016 —

Багато господарок воліють не морочити голову і просто забити нижній відсік у холодильнику овочами, зваливши все в купу. Найпростіший і найнеправильніший підхід, щоб зберегти в рослинних продуктах корисні речовини. Та й такий спосіб не допомагає в тривалому зберіганні.


Преображення Господнє - Яблучний Спас

— 17 серпня 2016 —

Преображення Господнє або Яблучний Спас відзначають 19 серпня за новим стилем. За православним каноном Спас збігається зі святом Преображення Господнього, а за народним календарем - з проводами літа.


Енергозбереження будинку - основні напрямки

— 17 серпня 2016 —

Економічна витрата природних ресурсів - питання не тільки етики, але також і економічне питання. Не тільки турбота про навколишнє середовище і його збереження для нащадків змушує нас замислюватися про ресурсозбереження, але й проста хазяйська ощадливість. Сьогодні доступні технології енергозбереження будинку можуть у значній мірі скоротити вартість утримання приватного будинку.


Як зберегти ніж гострим

— 10 серпня 2016 —

Будь-який ніж потрібно точити. Найдорожче лезо буде просто марним шматком металу, якщо хазяїн ножа цінує власну лінь дорожче, ніж можливість нормальної, зручної роботи. Крім того, робота тупим ножем просто небезпечна: лезо цілком може зірватися зі шматка дерева, що розрізається, або іншого матеріалу - і вже для того, щоб нанести травму, йому вистачить будь-якого рівня заточення.


Маковій або Медовий Спас: традиції свята

— 10 серпня 2016 —

У серпні багато свят, які історично присвячені збору врожаю. Першим таким святом називають Медовий Спас або Маковій, що відзначається 14 серпня.


Ремонт і сусіди. Коли можна шуміти при ремонті

— 3 серпня 2016 —

Ремонт і сусіди - це не просто два слова, це - гримуча суміш. Будівельники не дадуть збрехати, та й сусіди теж. Зараз ми з вами будемо розбиратися, у який час можна шуміти у квартирі, а в який ні, і що в цьому випадку можна зробити.


2 серпня - День Іллі Пророка

— 27 липня 2016 —

День Іллі Пророка - одне зі свят, про яке народ не забував ніколи. Цей день для сільського жителя був поворотним моментом у господарських справах. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс