Ваш дім

Де живе постільний кліщ?

— 22 січня 2014 —

XXI століття на думку багатьох лікарів буде століттям алергії. Кількість людей, що страждає від алергії на свійських тварин, рослини, які квітують, та інші навколишні чинники зростає кожного року. Але це звичні та давно відомі алергени. Не менш небезпечними та непомітними є так звані постільні кліщі - все більша кількість людей страждає від побутової алергії.


Голодна кутя: другий Святвечір

— 15 січня 2014 —

Усі віруючі люди 18 січня дотримуються суворого посту - нічого не їдять. Тільки коли зійде вечірня зірка, тоді можна сідати вечеряти, але й тоді на стіл подаються тільки пісні страви: смажена риба, гречані млинці, вареники з капустою, узвар і кутя. 


Як позбутися жовтих плям на одязі?

— 15 січня 2014 —

Чим швидше ви почнете діяти, тим більше шансів, що світлий одяг прийме первісний вигляд.  


Старий Новий рік: традиції українського святкування

— 8 січня 2014 —

Новий рік - веселе свято, і ми, українці, ніколи не упустимо момент відсвяткувати його двічі. Тим більше, що завдяки зміні Юліанського календаря на Григоріанський, у ніч з 13 на 14 січня можна ще раз відчути магію новорічної ночі. 


Як зробити підошву взуття неслизькою

— 8 січня 2014 —

Як зробити підошву взуття неслизькою


Святочні ворожіння

— 8 січня 2014 —

Ще за старих часів на Русі вважалося, що в переддень Різдва та у так звані Святочні дні з 8 по 18 січня люди можуть, повороживши, дізнатися про свою долю. Найбільш точними стають гадання у «віщі» дні - Васильєв вечір, 13 січня, і Водохресний Святвечір, 18 січня.


Святвечір - давні українські традиції передріздвяної Багатої куті

— 28 грудня 2013 —

У переддень Різдва, 6 січня, православних та греко-католиків об’єднує спільна молитва та особлива трапеза – Надвечір’я або Свята вечеря. Цей день потрібно провести в спокої, злагоді та молитві, щоб достойно зустріти маленького Ісусика.


Поради з догляду за мікрохвильовкою

— 25 грудня 2013 —

Маленька кухонна помічниця прослужить набагато довше, якщо ви будете дотримуватися усіх рекомендацій з догляду.


Що приготував нам Блакитний Кінь? Східний гороскоп на 2014 рік

— 25 грудня 2013 —

Рік Коня - період, коли від розрахунків і спостереження переходять до конкретної справи. Природа являє собою єдиний організм і можливі асоціації для того, щоб представити вплив зірок у житті людини залежно від того, під яким знаком вона з'явилася на світ. Асоціативним образом прийдешнього року є Кінь. Тому, для року характерний старт, забіг і прагнення до фінішу. Переможе та конячка, що зможе розрахувати свої сили на весь період шляху, оцінити попутників і вибрати найбільш підходящий безпрограшний варіант!


Що не дарувати на Новий рік: рейтинг гірших подарунків

— 25 грудня 2013 —

Ми з дитинства знаємо: книга - кращий подарунок. Або електронна книга, з огляду на сучасні тенденції. А що є гіршим подарунком? Перед святом було проведене розслідування і з'ясовано від придбання яких подарунків краще відмовитися. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...