Ваш дім

Візок для гіпсокартону

— 1 липня 2015 —

Маленький візок допоможе значно спростити роботу із громіздкими аркушами гіпсокартону (ГКЛ), сухої штукатурки або фанери й уникнути можливих ушкоджень матеріалу при його перенесенні.  


Страшна краса: городнє пугало

— 1 липня 2015 —

Споконвіків городнє пугало вважалося кращим захисником городу від пернатих, які часто навідуються поласувати врожаєм. Сьогодні його продовжують установлювати в садах на дачах. Згодом пугала стали більш модними, привабливими і придбали людські риси.


Літній душ на дачі

— 24 червня 2015 —

Дача без літнього душу - не дача. Яке задоволення після трудового дня прийняти теплий душ у затишній кабінці, зробленій своїми руками. Побудувати душ не так важко, як може здатися, було б бажання.  Отже, приступаємо.


Обновляємо стіл для дачі

— 24 червня 2015 —

На дачу звичайно відправляються меблі з бабусиних гарнітурів. Якщо у вас стіл втратив колишню привабливість і вам навіть незручно перед друзями та сусідами, але він ще дуже міцний, то радимо обновити стільницю дуже цікавим методом.


Три геніальних методи для декору стін

— 17 червня 2015 —

Фарбувати стіни можна зовсім не так, як ви звикли! Ці три способи радикально змінять стиль вашого інтер'єру. За допомогою віника, клейонки та губки можна створити візерунки, які будуть виглядати на стінах, як декоративний розпис. 


Як видалити плями від наших улюблених напоїв - чаю і кави

— 10 червня 2015 —

Наші улюблені напої - чай і кава, на жаль, крім насолоди їхнім смаком, можуть доставити й чималі неприємності, - адже забруднення від них вважаються одними з найстійкіших.


Як позбутися комарів

— 10 червня 2015 —

Настирливі комарі здатні зіпсувати найпрекрасніший відпочинок. І часом навіть магазинні засоби не в змозі їх віджахнути. Тому довіртеся краще перевіреним натуральним ідеям. Спробуйте сім ароматів, які допоможуть вам відігнати докучливих комах.


Новий дах поверх старого

— 3 червня 2015 —

Найпоширеніша проблема приватних будівель - дах, що протікає. Здавалося б, у такому випадку терміново потрібен капітальний ремонт, але не завжди у домовласників є на це необхідна сума грошей і час. Сьогодні вирішити подібну проблему можна досить практичним і недорогим способом - за допомогою ондуліну.


20 причин придбати масляний аерозоль

— 3 червня 2015 —

Проникаюче масляне мастило має бути в кожному будинку! Це чудовий засіб у балончику - універсальний, спектр його використання дуже вражає. 


Безладдя - причина неприємностей і нещасть

— 3 червня 2015 —

Практично в кожному будинку періодично буває невелике безладдя. Іноді людям просто бракує часу на прибирання. А іноді, на жаль, це явище постійне. Найчастіше воно викликане лінню господарів. Отоді потрібно бити тривогу, тому що будинок, у якому є присутнім безлад, притягає неприємності і нещастя. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс