Ваш дім

Як відреставрувати фанерування?

— 11 вересня 2013 —

Якщо яким-небудь необережним механічним впливом ви ушкодили фанерування улюблених меблів, то варто спробувати відновити обробку. Адже це значно дешевше, ніж купувати нові меблі. Тому давайте розберемося, як відреставрувати фанерування. 


Як зробити будинок на дереві

— 10 вересня 2013 —

Побудуйте будинок на дереві для своїх дітей - це буде їхнє улюблене місце для ігор.


Небезпечна подібність

— 4 вересня 2013 —

Наступив основний сезон збору грибів. У цей час частішають отруєння грибами, і дуже важливо розібратися, які з них їстівні, а які отрутні - вони бувають дуже схожими між собою. Звертаємо увагу на їхні відмітні ознаки.


Як вижати з лимона максимум користі?

— 4 вересня 2013 —

Про те, як можна використовувати лимон для краси і здоров'я, знають усі. Можливо, ви здивуєтеся, дізнавшись, що на цьому корисні властивості лимона не закінчуються...


Як зберігати сухофрукти

— 28 серпня 2013 —

Сушка багата вітамінами та мікроелементами. Вживання сухофруктів у зимовий період допомагає підтримувати імунітет і заповнювати в організмі дефіцит елементів, яких не вистачає.


Як позбутися від шашеля-червиці

— 28 серпня 2013 —

Шашіль-червиця - це шкідник, який поселяється в дереві та проробляє наскрізні ходи. Якщо вчасно не почати боротьбу, то від дерева залишиться одна потерть. Жук-шашіль може поселятися в саду на деревах і вдома на меблях. Найбільш ефективний метод боротьби - це просто спалити заражену деревину, але, на жаль, так вчинити не завжди вдається.


Як навести порядок у домі «бабусиними» засобами?

— 28 серпня 2013 —

Як багато різних чудодійних засобів зараз виробляється! Щоб полірування блищало й килим був пухнастим, щоб вивести плями будь-яких сортів і щоб улюблений махровий халат був м'яким, щоб кахель у ванній блищав і унітаз був бездоганно чистим... Перераховувати можна довго. А як жили наші бабусі без усієї цієї пишноти, чим вони мили, чистили, прали, виводили плями? Пропонуємо згадати старі добрі способи наведення порядку в домі вже майже забутими способами, вони адже не такі вже і погані! 


Як обкласти саманний будинок цеглою

— 21 серпня 2013 —

Саманний будинок, побудований із саморобної цегли, дуже екологічний і комфортний. Завдяки особливому складу стін (глина і трава), у ньому прохолодно влітку й тепло взимку. Однак зовнішній вигляд саманного будинку найчастіше залишає бажати кращого. Щоб зробити стіни більш міцними і гарними, спробуйте обкласти будинок цеглою.


19 серпня православні відзначають Преображення Господнє - Яблучний Спас

— 14 серпня 2013 —

Преображення Господнє є одним з найбільш шанованих православних свят, що відзначається 19 серпня та у народі називається Яблучним Спасом. Це свято присвячене згадці про Преображення Ісуса Христа перед учнями на горі Фавор, незадовго до його розп'яття.


Пастка для плодових мушок

— 14 серпня 2013 —

Зараз у самому розпалі сезон заготівель, і починають долати дрібні мушки. У серпні-вересні їх взагалі якісь незліченні полчища! І ніяк від них не позбутися!Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс