Ваш дім

Новорічні прикмети

— 23 грудня 2015 —

Нерідко під Новий рік ми чуємо фразу: "Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш." Але як провести його правильно? І чи єдина це прикмета, що стосується Нового року? 


Щоб почувати себе на святі чудово

— 16 грудня 2015 —

Підготовка до зустрічі Нового року має розпочатися якомога раніше. Тільки в цьому випадку ви встигнете все й будете почувати себе чудово, залишивши напередодні святкового заходу, кілька годин, щоб причепуритися.


День святого Миколая: традиції, прикмети, цікаві факти

— 16 грудня 2015 —

Наша релігія багата святими, до яких завжди можна звернутися за допомогою і попросити сили та віри, здоров'я й благополуччя в родині. Одним із найшанованіших є Миколай Чудотворець.


Фен-шуй будинку - а як це?

— 9 грудня 2015 —

Під впливом різних енергій знаходиться все навколо, у тому числі й кожне приміщення. Енергії ці бувають або сприятливими, або негативними - і від того, як вони циркулюють у будинку, залежать здоров'я та статок його господарів.


Вплив кольору в інтер'єрі на ваше життя. Поради психолога

— 3 грудня 2015 —

Навіть невелика зміна в колірній гамі може кардинально поміняти не тільки простір, але й атмосферу вашого будинку. Тому при виборі кольорів дуже важливо не нашкодити собі, а зробити свій будинок найбільш затишним і максимально комфортним місцем. 


Подовжуємо життя пуховика

— 26 листопада 2015 —

Зимовий одяг на пусі, штучному хутрі або синтепоні вимагає особливого дбайливого догляду. Подовжити життя улюбленої речі можна за допомогою декількох простих правил з догляду за верхнім одягом.


Що робити, якщо у квартирі навала бліх

— 26 листопада 2015 —

Ваш вихованець приніс у будинок бліх? Кота можна обробити краплями, асортимент яких у ветаптеках величезний. А от чим обробити квартиру? Які засоби можна використовувати, якщо в домі маленька дитина?


28 листопада - початок Різдвяного посту

— 25 листопада 2015 —

Різдвяний піст - зимовий піст, що є освяченням останньої частини року й у той же час таємничим відновленням духовного єднання з Богом і святкування Різдва Христового.


Як самостійно просвердлити скло

— 18 листопада 2015 —

Три нескладних способи цієї непростої справи.


Як заощаджувати воду: хитрості та поради

— 11 листопада 2015 —

З огляду на ціни на комунальні послуги, кожна крапля води - на вагу золота. Не дивно, що кожний мріє про те, щоб суми на платіжках виглядали менш загрозливими. Але якщо використовувати воду з розумом, то можна зменшити тризначне число і при цьому не збирати в баночку дощову воду для миття посуду. Як заощаджувати воду?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс