Ваш дім

Засіб від грибка у ванній

— 11 листопада 2015 —

У ванній кімнаті прекрасні умови для життя і швидкого розмноження цвілі та грибка, тому там так важко вберегтися від них. Звичайно, ніхто не хоче такого неприємного сусідства у ванній, тому потрібно відразу позбуватися цієї неприємності.


Гірчиця для прання кухонних рушників

— 11 листопада 2015 —

Багато проблем із пранням доставляють кухонні рушники. Просте кип'ятіння, звичайно, відбілює, але плями не завжди видаляє. Пропонований метод прання дозволить вам забути, що таке брудні рушники. Вони у вас завжди будуть як нові, начебто тільки-но з магазина.


Вибираємо малюнок на шпалерах

— 4 листопада 2015 —

Як часто, зайшовши в магазин шпалер за покупкою, ми вибираємо зовсім не те, що запланували. Погодьтеся, знайома ситуація: ішли за однотонними шпалерами, а в результаті купили рожеві кущі - ну як можна було відмовитися від цих милих трояндочок, тим більше і штори у нас такі? У цьому випадку ваше споконвічне бажання придбати однотонні шпалери було правильним - на їхньому фоні штори у квіточку виглядали б дуже органічно. А тепер вийде на стінах суцільний квітковий килим. Плюс до цього інші строкаті деталіі інтер'єру, наприклад, оббивка дивана або палас. Циганська кибитка, та й годі.


Іржу видаляє картопля або жир

— 4 листопада 2015 —

На металевих виробах, якими ви довго не користуєтеся, може з'явитися іржа. Наприклад, спиці, голки та шпильки не будуть іржавіти, якщо в коробку, у якій вони лежать, насипати трошки борошна. Якщо ж коричневі цятки все-таки з'явилися, застроміть голки в мило - вони стануть чистими.


Заточення свердла своїми руками

— 28 жовтня 2015 —

Часто один-єдиний свердел необхідного розміру виявляється тупим саме в той момент, коли він найбільше потрібний. Щоб не бігти в магазин, старий свердел можна заточити.


Готуємо будинок, що пустує, до зими

— 28 жовтня 2015 —

Дачний період підходить до кінця, багато заміських будинків залишаються на зиму без власників. Для того щоб навесні вони зустріли своїх господарів у відмінному стані, потрібно подбати про них восени.


Правила догляду за взуттям

— 21 жовтня 2015 —

Щодня в процесі ношення взуття піддається шкідливим впливам зовнішнього середовища: вода, бруд, перепади температур, пил, мороз. Якщо не забезпечити необхідний догляд і правильну експлуатацію, навіть найякісніше взуття швидко прийде в непридатність.


Як розгладити одяг миттєво і без праски

— 21 жовтня 2015 —

Прасування віднімає масу часу, особливо якщо вам потрібно підготувати одяг для всіх на тиждень і розвісити по шафах. Як правило, часу на все не вистачає, так що кожному з нас доводилося в останній момент вивуджувати сорочку або штани з купи невигладженої білизни і прасувати буквально на бігу.


Несподівані способи застосування звичайної кока-коли

— 21 жовтня 2015 —

Хто б міг подумати, скільки корисного можна зробити за допомогою звичайної банки усім знайомої кока-коли!


Що таке тепла штукатурка

— 15 жовтня 2015 —

Тепла, або теплоізоляційна штукатурка, - це суха будівельна суміш на основі цементу, вапна, наповнювача і хімічних добавок, що забезпечують еластичність складу. Матеріал підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт, його застосування полегшує навантаження на фундамент і зменшує витрати, як на будівництво, так і на реконструкцію будинків.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс