Ваш дім

Секрети чистої білизни

— 2 вересня 2015 —

Здавалося б, що складного може бути сьогодні в пранні при такій розмаїтості й достатку мийних засобів. Виявляється, нюанси все-таки існують і їх потрібно знати.


Крісло-гойдалка на дачній веранді

— 2 вересня 2015 —

Дизайнери відзначають тягу людей до всього, що гойдається. Різного роду гойдалки, гамаки, крісла-качалки люблять не тільки діти, але й дорослі. Так і з'явилося це крісло - або гойдалка - для приміщення. 


Годівниця для птиці із ПВХ труб

— 26 серпня 2015 —

Втім, не тільки для птиці - інші дрібні тварини теж можуть нею скористатися.  Смисл у тому, що це може бути автогодівниця, і корм у неї буде надходити в міру його споживання.


Як відремонтувати фундамент цегельного паркана

— 26 серпня 2015 —

Цегельне огородження, це міцне спорудження і його будівництво обходиться не дешево. Але й у такої надійної конструкції іноді виникають ушкодження. Причини бувають різні, але найсерйознішу може створити фундамент паркана із цегли.


Заміна побутової хімії

— 19 серпня 2015 —

Сьогодні практично в кожному будинку можна знайти незліченну кількість дорогої побутової хімії, що до того ж ще й шкодить здоров'ю людини. Ми купуємо ці засоби знову і знову, тому що вважаємо, що ніякої альтернативи немає.


Щоб у будинку завжди було чисто

— 19 серпня 2015 —

«Як їм вдається підтримувати такий порядок? Чому у них завжди чисто? Як вони встигають і чому мені не вдається цього досягти?» Ці питання ми задаємо собі щоразу, повертаючись до себе додому, де всюди розкидані речі, пил по кутах і невинесене вчасно сміття.


Паркан-стелаж: красиво і практично

— 19 серпня 2015 —

Те, що паркан на дачі необхідний, сумнівів не викликає. Якщо його не прикрашати, то зсередини він буде виглядати понуро та нудно, навіваючи тугу на господарів і візуально зменшуючи вільний простір.


Обереги: які вони бувають

— 19 серпня 2015 —

Оберіг - це предмет або дія, які повинні оберігати людину від неприємностей як у матеріальному, так і в нематеріальному світі. Які ж обереги використовували наші предки?


Міль у крупі: що робити?

— 12 серпня 2015 —

Харчова міль на кухні може з'явитися навіть у тому випадку, якщо там підтримується ідеальна чистота. Її личинки поселяються в сухофруктах, крупах та інших сипучих продуктах. Кухонна міль дуже швидко розмножується, і позбутися її буває не дуже просто, але при правильному підході - цілком можливо.


Пульверизатор з оцтом - незамінний помічник на кухні

— 12 серпня 2015 —

Столовий оцет - незамінний помічник у будинку. Він виконає за вас будь-яку важку і малоприємну роботу - відчистить поверхні, знищить мікробів і неприємні запахи, розчинить жири. І нічого, що запах у нього не як у троянди, але зате, швидко випаровуючись, він забере із собою всі неприємні запахи будинку.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс