Ваш дім

Як утеплити квартиру зсередини

— 27 січня 2016 —

З настанням холодів люди поділяються на дві категорії: одні продовжують ходити по квартирі у футболках і навіть умудряються відкривати вікна, а інші кутаються в теплі светри й закуповуються вовняними шкарпетками. Якщо ви належите до другої групи, наші поради про те, чим утеплити квартиру зсередини, спеціально для вас!


Годівниця для птахів з колоди

— 27 січня 2016 —

Їх багато, дерев'яних годівниць. На фото бачимо дуже просту конструкцію, спорудити яку можна буквально за лічені хвилини. Для такої годівниці з дерев'яного чурбака підійде навіть старий пень, але краще взяти звичайний деревний спил.


Як швидко прибрати всю вовну з будинку. 5 простих способів

— 27 січня 2016 —

Домашні улюбленці приносять щастя в наш будинок. Але тримати у квартирі кішку або собаку - це ще й велика відповідальність! Вихованці завдають додаткових турбот. Особливо, якщо справа стосується прибирання.


Як відбілювати одяг без хлору: 5 натуральних способів

— 20 січня 2016 —

Білий одяг легко забруднюється, стикаючись з різними речовинами та предметами; він також може втрачати кольори (жовтіти) після тривалого ношення.


Підгодуйте птахів узимку

— 13 січня 2016 —

Зима - один із найскладніших періодів у житті птахів. Не тільки холод і рясний сніжний покрив згубно впливають на пернатих, що залишилися зимувати разом з нами, але й нестача та неприступність корму - основного джерела поповнення енергетичного запасу, без якого неможливо підтримувати нормальну життєдіяльність організму.


Водохрещення - одне з головних християнських свят

— 13 січня 2016 —

Свято Водохрещення Господнього (19 січня) - одне з найдревніших свят християнської церкви. Саме в цей день Іоанн Хреститель хрестив у річці Йордан Ісуса Христа.


Заглянемо в завтрашній день?

— 5 січня 2016 —

Заглянути в завтрашній день - це один з ритуалів ніколи не старіючого cтарого Нового року. Адже вечір, що передує новорічній ночі (Васильєв вечір, Щедрий вечір, свято Меланки (Маланки), Коляда), і сама ніч з 13 на 14 січня вважаються найбільш підходящими для святочних гадань.


Як подарувати одягу та сумкам зі шкіри друге життя?

— 5 січня 2016 —

Як подарувати одягу та сумкам зі шкіри друге життя?


Щедрий вечір: народні звичаї та прикмети

— 5 січня 2016 —

13 січня в Україні святкують старий Новий рік, або Маланку, що приходить на Щедрий вечір разом з Василем сповістити господарів про наступні торжества і відзначити святкування, що у народі так і називають - Маланка.


Як зустрічати новий 2016 рік

— 28 грудня 2015 —

Новий 2016 рік за східним календарем - рік Вогненної Червоної Мавпи. Це дев'ятий знак східного гороскопа, що входить у групу тварин Ян (чоловічий початок). І незважаючи на те, що Мавпа повністю вступить у свої законні права тільки 8 лютого, у китайський новий рік 2016,  установлювати певні правила та вимагати їхнього неухильного виконання вона почне з самого початку європейського нового року, тобто з 1 січня.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс