Ваш дім

Винний оцет допоможе зробити білизну білосніжною і запашною

— 12 жовтня 2017 —

Іноді прання доставляє чимало турбот. Основне завдання – знайти правильний мийний засіб для пральної машини. Але це не завжди легко.


Свічник з виделки та блюдця своїми руками

— 12 жовтня 2017 —

Гарний свічник можна купити в магазині або зробити самостійно. У цьому немає нічого складного, достатньо лише використати підручні матеріали. Але не будемо сильно заглиблюватися, а візьмемо звичайну виделку, блюдце та свічку.


14 жовтня відзначають Свято Покрови та День захисника України

— 12 жовтня 2017 —

Церковне свято Покрови відзначають на честь явища Діви Марії у Влахернському храмі під час облоги Константинополя варварами (за однією з версій, їх проводирями були кияни-язичники Аскольд і Дір). 


Незвичайні способи застосування крохмалю

— 4 жовтня 2017 —

Крохмаль — це не просто один із продуктів виробництва картоплі. Це один з найбільш недооцінених помічників, який, до речі, є на кожній кухні. У чому його недооціненість — запитаєте ви? Щоб відповісти на це питання, ми приведемо вам двадцять прикладів того, як крохмаль здатний полегшити ваше повсякденне життя!


Як правильно користуватися гідрорівнем

— 4 жовтня 2017 —

Є вимірювальні прилади складні й прості, ультрасучасні, «навернені» і перевірені часом. Гідрорівень, або водяний рівень, належить саме до найпростіших, доступних інструментів, що давно використовуються для установлення горизонту, створення рівних горизонтальних ліній. Але ця простота ніяк не позначається на результаті вимірювання.


Колір вашого будинку

— 27 вересня 2017 —

Колірне рішення будинку - один з найважливіших елементів інтер'єру. Від вибору кольору багато в чому залежить, чи буде ваш будинок затишним і комфортним або, навпаки, «холодним» і дратівним. А це значить - від кольору будинку, у якому ви живете, залежить і ваше самопочуття, настрій, і навіть особисте життя.


Обійдемося без «хімії»!

— 27 вересня 2017 —

Обійдемося без «хімії»!


Більше ніяких тупих ножиць у будинку!

— 27 вересня 2017 —

Ножі заточувати вміють усі, а от з ножицями в цьому плані виникає безліч питань. Багато людей навіть думають, що повернути їм колишню гостроту неможливо, і викидають.


Як повернути м'якість махровим рушникам

— 21 вересня 2017 —

Ви напевно помічали, що з часом пухнаті махрові рушники стають жорсткими і втрачають свою еластичність та м'якість. І навіть застосування звичайних покупних кондиціонерів і пом’якшувачів для білизни не може допомогти!


Не поспішайте міняти чавун на тефлон

— 21 вересня 2017 —

Сьогодні в продажі багато посуду з тефлоновим покриттям, поводитися з яким треба дуже акуратно й доглядати ретельно, оберігаючи антипригарний шар. Але якщо у вас - перевірені часом чавунні сковорідки й казанки, не поспішайте їх викидати.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс