Ваш дім

Грибок і цвіль у ванній: чим небезпечні і як боротися

— 9 березня 2016 —

Ванна кімната через високу вологість ідеальне місце для розвитку всіляких грибків і цвілі. Їхні спори, необразливі у звичайному середовищі, потрапивши в сприятливе вологе та темне середовище, починають швидко розростатися. Температура +20°С, відсутність світла та висока вологість - ідеальні умови для комфортного проживання цвілі у вашій ванній кімнаті.


Гадання на Масницю

— 3 березня 2016 —

З настанням темряви дівчата починали млинцеві гадання.


Поставимо будинок на просушування

— 2 березня 2016 —

Ви готові до дачного сезону? А ваш будинок? Якщо ви не живете взимку на дачі й будинок не капітальний, то за зиму він промерзнув, а стіни увібрали вологу. Ранньою весною його потрібно правильно увести до ладу. Робити це краще заздалегідь, адже відігрівання охолодженого будинку - процес поступовий.


Масниця: історія та традиції свята

— 2 березня 2016 —

Цього року Масниця пройде з 7 по 13 березня. Потрібно встигнути повеселитися в цей тиждень, тому що вже з 14 березня почнеться Великий піст.


Як зробити ванну кімнату у хрущівці стильною та зручною

— 1 березня 2016 —

Ванна кімната у хрущівці стала вже предметом анекдотів. Дуже мала площа приміщення пригнічує всіх без винятку, а коли заходить мова про сучасний ремонт і обстановку цієї кімнати, багато хто просто хапається за голову - туди нічого до пуття не поміщається.


Поради досвідчених господарів кішок: чим і як можна вивести запах котячої сечі?

— 24 лютого 2016 —

Будь-яка кішка вимагає догляду й уваги, і якщо хоч трохи розслабитися й пару разів забути почистити її лоток, наслідки не змусять себе довго чекати. 


Якою має бути оптимальна температура в кімнатах

— 24 лютого 2016 —

Сприятлива атмосфера в будинку багато в чому залежить від температури. Ні про який затишок не може бути й мови, якщо нам занадто холодно або занадто задушливо та пекуче. Давайте разом розберемося, яка температура підходить для різних кімнат у квартирі або будинку.


Пристосування для посіву дрібного насіння

— 17 лютого 2016 —

Відомо, що посів моркви у городників не викликає захоплення - справа досить тягомотна. Сіють найрізноманітнішими способами: "солять" у канавки, розпльовують, клеять на смужки паперу, використовують рідкі посіви, медичні шприци...


Утеплюємо пластикові вікна

— 17 лютого 2016 —

Виготовлені з полівінілхлориду віконні конструкції - це самодостатні вироби, що не вимагають додаткової теплової ізоляції.


Як уникнути безладу в будинку. Правила зберігання речей

— 10 лютого 2016 —

Часто буває так: скільки не прибираєшся, а ідеального порядку однаково немає. Або ж так: не встигнеш навести порядок, як він зникає буквально на другий день після прибирання.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...