Ваш дім

Ящик для компосту своїми руками

— 29 жовтня 2014 —

Земля має властивість виснажуватися. Якщо не підживлювати її, то про врожаї можна забути. Родючої землі не накупишся - дорого. Та і є велика ймовірність разом з нею занести на ділянку бур'яни, шкідників. Залишається робити компост у себе на ділянці. Тим більше що органічних відходів на приватному подвір'ї завжди багато. Як своїми руками спорудити ящик для одержання компосту?


Укриття для рослин своїми руками

— 29 жовтня 2014 —

Утеплювати парники, льохи, укривати на зиму квітники з рослинами-ніженками дуже зручно саморобними циновками з осіннього листя трав'янистих рослин (очерету, рогози, кукурудзи). 


Чищення речей зубною пастою

— 15 жовтня 2014 —

Зубна паста - маса, за консистенцією схожа з желе, призначена для чищення зубів від нальоту та залишків їжі. І кожна людина вже з раннього дитинства активно користується цим атрибутом як мінімум один раз на день. Але, чи знаєте ви, що крім свого прямого призначення зубна паста може придатися і для інших цілей? Виявляється, очисні властивості зубної пасти можна застосовувати для очищення різних побутових поверхонь від забруднень.


Органайзер для кухні

— 8 жовтня 2014 —

Відмінна ідея переносного органайзера для дачі або для обідів під відкритим небом.


Харчові продукти для прибирання та видалення плям

— 8 жовтня 2014 —

Чи знаєте ви, що деякі продукти можна використовувати замість засобів, що чистять? Часом вони допомагають видалити важкі плями й застарілі забруднення краще хімічних очисників. Ще один плюс - вони завжди під рукою - у вашому холодильнику або на кухонній поличці!


Як заощадити електрику вдома

— 1 жовтня 2014 —

Перша думка, що відвідує людину, яка вирішила почати заощаджувати - це зниження споживання електроенергії.


Видалення старої фарби

— 24 вересня 2014 —

На старих вікнах і дверях часто вже є кілька шарів фарби, і якщо ви хочете отримати гарний результат, потрібно видалити їх, перш ніж починати фарбувати знову.


Саморобні ліхтарики з консервних банок

— 24 вересня 2014 —

Ліхтарі - це предмет декору, що здатний до невпізнанності змінити вашу ділянку. Не секрет, що ліхтарі супроводжують найунікальніші ідеї для будинку та дачі. 


Як очистити пральну машину лимонною кислотою

— 24 вересня 2014 —

Поступово накип у пральних машинках утворюється навіть за умови, що у вас дуже чиста водопровідна вода. Також під впливом високих температур при пранні на нагрівальному елементі осідають нерозчинені часточки порошку. Щоб видалити накип, необов'язково використовувати професійні засоби, достатньо лише лимонної кислоти.


Учені знайшли спосіб продовжити життя поставлених у воду квітів

— 17 вересня 2014 —

Усе, що для цього потрібно - це трошки срібних наночасток. Про це говориться в статті, опублікованій в журналі International Journal of Postharvest Technology and Innovation.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс