Ваш дім

Бітумна покрівля: особливості, переваги та недоліки

— 26 листопада 2014 —

Ще вчора дахи більшості сучасних котеджів виблискували на сонці хвилястими листами металочерепиці, не залишаючи шансів іншим матеріалам конкурувати з дорогим і модним покриттям. Сьогодні все частіше можна побачити елегантні скати із плавно перехідними одна в іншу площинами. Оригінальні, але не зухвалі, вони надають неповторний і вишуканий стиль будь-якому будинку. Усе це - м'яка бітумна черепиця, або ґонти - один із найпопулярніших покрівельних матеріалів сучасної Європи.


Як ще використовувати чайні пакетики

— 26 листопада 2014 —

Кілька нетрадиційних способів використання чайних пакетиків у побуті та домашньому господарстві.


Несподівані гості: експрес-прибирання

— 26 листопада 2014 —

Несподівані гості нерідко, всупереч відомій приказці, - подія радісна та хвилююча. Однак звістка про них може поставити нас у безвихідь, особливо в тому випадку, якщо у квартирі панує творче безладдя. У нашій статті - кілька корисних правил експрес-прибирання!


Як відмити електроплиту

— 19 листопада 2014 —

У старих радянських плит розбиралося практично все - відкрутиш ручку та відмивай собі від жирного бруду, легко і просто. А ось у нових, коли якісь частини забруднюються, стоїть молода господарка й думає,  як відчистити ці ручки-перемикачі? Та ще й під ними бруд.


Як боротися з вологою у ванній

— 19 листопада 2014 —

У будь-якій ванній кімнаті, хочемо ми того чи ні, під час прийняття ванних процедур, відбувається процес випару вологи й наступного її осідання на поверхнях. Таким чином, ванна стає ідеальним середовищем для розмноження різного роду бактерій, грибка та цвілі. Усе це, у свою чергу, негативно впливає на обробку стін і стелі, сприяє розвитку патогенного середовища, що небезпечно для здоров'я мешканців. Щоб не доводити до розвитку грибка або цвілі, потрібно правильно та вчасно видаляти вологу з ванної.


Позбуваємося шоколадних плям

— 12 листопада 2014 —

Знаючи, як боротися з шоколадними плямами, ви зможете видалити їх швидко й ефективно. Причому, чим раніше ви почнете видаляти шоколадну пляму, тим легше буде це зробити. Один з методів - за допомогою розведеного розчину для миття посуду.


Як розтягнути взуття

— 12 листопада 2014 —

Як часто ми спонтанно купуємо взуття (ці туфельки такі гарні!), або потрапляємо в тенета акції (дві пари за ціною однієї!), або на розпродажі за мізерною ціною (нам так здається) беремо відразу по кілька пар (гріх не купити!). Приходимо додому, і настає протверезіння: туфлі ж бо тиснуть!


Як позбутися гризунів

— 12 листопада 2014 —

З настанням осені в дачні та сільські будинки потягнулися непрошені гості. Так-так, мова про мишей, адже вони теж люблять тепло і комфорт, і краще місце, чим дачний будиночок, що пустує, їм важко знайти. Але нам від цього не легше. Ось і боремося з гризунами як можемо.


Через що забруднюються пральні машинки

— 12 листопада 2014 —

Ми вже настільки звикли до пральних машинок, що уявити своє життя без цих чудесних помічниць дуже складно. 


Як зробити тапочки своїми руками просто і швидко

— 5 листопада 2014 —

Купуючи нові речі ми не замислюємося - куди запроторювати непотрібні (у вас же вдома скопилися різні куртки та пальто, що давно і безнадійно вийшли з моди, але цілком ще пристойні речі)! На смітник!!! Але ж вони зроблені з гарних тканин і ще не зношені, просто мода змінюється, хочеться чогось іншого.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс