Ваш дім

Несподівані способи застосування звичайної кока-коли

— 21 жовтня 2015 —

Хто б міг подумати, скільки корисного можна зробити за допомогою звичайної банки усім знайомої кока-коли!


Що таке тепла штукатурка

— 15 жовтня 2015 —

Тепла, або теплоізоляційна штукатурка, - це суха будівельна суміш на основі цементу, вапна, наповнювача і хімічних добавок, що забезпечують еластичність складу. Матеріал підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт, його застосування полегшує навантаження на фундамент і зменшує витрати, як на будівництво, так і на реконструкцію будинків.


Універсальний дерев'яний столик

— 15 жовтня 2015 —

Якщо у вас не занадто простора квартира, обстановку варто підбирати продумано. При наявності деякої вправності можна своїми руками спорудити універсальний столик.


Садова доріжка зі спилів дерева - дешево й модно

— 7 жовтня 2015 —

Коли міська людина купує дачу або будиночок у сільській місцевості, у неї відразу різко змінюються інтереси - думки тепер спрямовані на благоустрій свого перебування на свіжому повітрі.


Що вміє робити мікрохвильовка

— 30 вересня 2015 —

Відомо, що мікрохвильовка призначена для того, щоб у ній розігрівати їжу та готувати різні страви. Але якщо розібратися, то ця техніка вміє ще дещо, про що можна навіть не здогадуватися. Мікрохвильовка може виконувати завдання, які не входять у набір її стандартних функцій.


Як утеплити приватний будинок

— 23 вересня 2015 —

Правильне утеплення будинку дозволяє знизити витрати на опалення і робить будинок комфортним і затишним. У такому будинку взимку тепло, а влітку прохолодно. Щоб правильно утеплити приватний будинок, варто виконувати утеплювальні роботи в комплексі.


Як правильно зберігати дрова?

— 16 вересня 2015 —

Так приємно погрітися у своєму будинку біля печі або каміна. Потріскування дров у вогнищі та заворожливий танець язиків полум'я. Некваплива бесіда, приглушені фарби. Звичайно, для всього цього значний запас дров просто необхідний. Яким дровам віддати перевагу і як їх правильно зберігати?


З приходом осені подорожчала електрика

— 10 вересня 2015 —

З 1 вересня українців очікує другий етап підвищення тарифів на електроенергію - у середньому ціни зростуть на 23% у порівнянні з чинним тарифом.


Як заощаджувати електроенергію в домі та квартирі

— 10 вересня 2015 —

Приладів у будинку усе більше й більше, і незважаючи на запевняння їхніх виробників про їхню економічність, рахунки за електрику усе відчутніші. Хто дірявить наш бюджет і як усунути цю течу?


Освіжимо подушки

— 2 вересня 2015 —

Подушки, перини дістаються нам найчастіше від батьків, бабусь і дідусів. Тривале користування цими незамінними постільними приналежностями приводить до того, що пух і пір'я в них звалюються, збиваються в грудки, забруднюються. Згодом вони втрачають пружність, пишність. Виберіть спекотний день (а то і два дні), щоб упорядкувати свої подушки.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс