Ваш дім

Навіщо і як збирати дощову воду на дачній ділянці

— 21 червня 2017 —

Води багато не буває, тим більше на дачній ділянці. Вода — це й полив, миття підлоги, машини, поїння домашнього птаха, і запас на всякий пожежний випадок. Для тих, хто зацікавився даним питанням, можна пояснити, що збір дощової води ділиться на два способи: використання водостоків даху; через системи водозбору.


Як доглядати за водонагрівачем

— 21 червня 2017 —

Сьогодні водонагрівачі вже встановлені в багатьох будинках. Однак далеко не всі їхні власники мають знання про те, як правильно обслуговувати дані побутові пристрої.


Прості способи очистити праску

— 14 червня 2017 —

Так, до всіх цих трюків ми можемо вдатися в екстреній ситуації, коли треба «рятувати» свою праску і свої речі. Але найкраще не забувати про маленькі хитрості й під час щоденної експлуатації цього побутового приладу, так ви зможете уникнути його надмірного забруднення.


Як використовувати перекис водню

— 7 червня 2017 —

Перекис водню є в кожному будинку. Саме він — перший помічник при подряпинах, порізах і ранках. Але ж це далеко не всі його можливості!


Як захиститися від комарів: найпростіші способи

— 7 червня 2017 —

Якщо ваша дача або будинок перебуває посередині лісу, це майже завжди означає, що навала комарів неминуча. Позбутися літаючих кровососів вам допоможуть ці прості й ефективні поради.


4 червня православні відзначають День Святої Трійці

— 30 травня 2017 —

Свято Трійці ще називається П'ятидесятницею, тому що святкується воно на п'ятдесятий день після Воскресіння Христового. 


Водостік для збору дощової води

— 24 травня 2017 —

Кожний знає, що під час дощу втрачається багато дорогоцінної вологи, яку можна використовувати на різні потреби, особливо це стосується тих місць, де є проблеми з водопостачанням. 


В Україні спрощене оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця

— 16 травня 2017 —

Правові норми затверджені Законом № 0940 «Про внесення змін у Податковий кодекс України щодо оподатковування спадщини й уточнення деяких положень». Норма закону застосовується до доходів, отриманих від спадщини або дарунка, починаючи з 1 січня 2017 року.


Болт-насадка для заточення ножа для м'ясорубки

— 16 травня 2017 —

Швидко і якісно заточити ніж для м'ясорубки можна за допомогою дриля й нескладної у виготовленні насадки.


Повітряна полиця своїми руками

— 10 травня 2017 —

Зазвичай полички вішають на стіну, а що буде, якщо спробувати підвісити поличку до стелі? З боку цікаве видовище може вийти.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс