Ваш дім

Що робити якщо скрипить підлога

— 13 квітня 2016 —

Скрип дерев'яної підлоги - це дуже розповсюджене явище. Підлога може скрипіти як у старих будинках, так і в новобудовах. Навряд чи комусь може подобатися цей звук. Перш, ніж вирішувати, як позбутися скрипу, потрібно з'ясувати, звідки він береться.


Як позбутися мурах

— 6 квітня 2016 —

Ці малюсінькі створіння можуть доставити багато неприємних хвилин не тільки на дачі або на пікніку, але й у квартирі. Наші поради допоможуть позбутися комах за допомогою натуральних засобів, без загрози для здоров'я свійських тварин і, тим більше, людей.


Благовіщення Пресвятої Богородиці: традиції свята

— 6 квітня 2016 —

Сьогодні, 7 квітня, православні святкують Благовіщення Пресвятої Богородиці, одне з 12-ти головних свят церковного календаря.


Накопичувач дощової води з діжки своїми руками

— 6 квітня 2016 —

Накопичувач дощової води - це відмінний спосіб використання зібраної дощової води для зрошення саду, газону або навіть кімнатних рослин. Для створення накопичувача потрібно взяти пластикову діжку, дошки й мотузку - для додання декоративності.


Домашнє мило з моркви для догляду за шкірою

— 30 березня 2016 —

Завдяки бета-каротину, що міститься в моркві, це мило надає шкірі легкий бронзовий відтінок - можна й не загоряти. 


Як правильно прати ковдру

— 30 березня 2016 —

Як правильно прати ковдру


Якого кольору квадратик на тюбику вашої зубної пасти?

— 30 березня 2016 —

Виявляється, зубну пасту можна вибирати в магазині не за торговельною маркою, а за її природною чистотою!


8 способів заощадити за допомогою холодильника

— 30 березня 2016 —

Незважаючи на технічний прогрес, холодильник як і раніше входить до числа найбільш "ненажерливих" споживачів енергії в будинку. При цьому сучасним моделям потрібно лише 25% тієї енергії, що "з'їдали" їхні побратими 35 років тому. Але й цю цифру можна знизити за допомогою декількох простих правил.


Сушарка для продуктів своїми руками

— 23 березня 2016 —

Дуже корисна річ - сушарка для продуктів. У ній можна сушити м'ясо, ковбаси, рибу, фрукти, гриби і т.д. А зібрати сушарку своїми руками зовсім нескладно.


Перехід на літній час: коли переводять годинники в Україні?

— 23 березня 2016 —

В Україні перехід із зимового на літній час відбувається в останню неділю березня. У цьому, 2016-му році, перехід випадає на 27 березня. Так, відповідно до традиції, у ніч із суботи, 26 березня, на неділю, 27 березня, о 3 годині ночі українці перемістять стрілки годинників на годину вперед.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс