Ваш дім

Знімне сидіння для стільця

— 26 лютого 2014 —

Фанера на сидінні старого віденського стільця розсохлася. Урятувати ситуацію можна за допомогою знімної подушки на твердій основі.


Що робити, якщо собаку отруїв догхантер: перша допомога

— 19 лютого 2014 —

Прочитайте цю статтю, устаньте, підіть в аптеку та купіть усе перераховане:


Масляна: веселі проводи зими

— 19 лютого 2014 —

Масляна - це незвичайне свято, яке поєднує в собі язичеські та християнські традиції, це свято, що знаменує собою початок аскетичного періоду посту та перебуває на рубежі між зимою і весною.


Утеплювач під сайдинг: технологія укладання

— 12 лютого 2014 —

Укласти утеплювач під сайдинг при обробці брусових, шлакоблокових або цегельних фасадів можна самостійно. Особливих хитростей тут немає.


Цивільний шлюб або законний. Що вибрати?

— 5 лютого 2014 —

Ситуація, коли чоловік і жінка вирішують жити спільно однією родиною, не реєструючи шлюб у ДРАЦС (ЗАГСі), сьогодні дуже поширена. Цікаво буде знати, що цивільний шлюб «родом» з Нідерландів, саме там в XVI столітті влада почала узаконювати союзи людей різних віросповідань, які за зрозумілими причинами не могли обвінчатися. Сьогодні ж одним з вирішальних аргументів вибору саме цивільних відносин називають можливість їх швидко розірвати, без дотримання всіх формальностей. 


Доріжки-гусениці своїми руками

— 5 лютого 2014 —

Такі переносні доріжки придадуться навесні при перекопуванні городу й посіві овочів, а влітку - для більш комфортного догляду за рослинами. 


Цвіль у будинку: знайти і знешкодити

— 29 січня 2014 —

Ми живемо у світі, що наповнений найрізноманітнішими мікроорганізмами. Одні з них живуть поруч з нами, інші - усередині нас. Серед них існує вид, котрий є для нас загадкою і приховує велику небезпеку. Найстрашніше те, що багато хто з нас зіштовхується з ним щодня: у ванній, на зіпсованих продуктах, у холодильнику... Кожний хоч раз своїми очами бачив цей непривабливий наліт - цвіль. Хочете дізнатися, що ж таке домашня цвіль, у чому її небезпека і як її позбутися? 


Як легко пересунути важкі меблі

— 22 січня 2014 —

Чи то через ремонт, чи через те що схотілося змінити набридлий інтер'єр, ви вирішили пересунути меблі. Як не надірвати спину та не подряпати при цьому підлогу?


Як очистити воду активованим вугіллям

— 22 січня 2014 —

Усі ми знаємо, якої низької якості сьогодні водопровідна вода. Вже немає такої людини, яка б не знала, що її потрібно очищати. Навіть бабусі в селах відстоюють воду в банках. А якщо є онуки, то найбільш просунуті з них дарують бабусям на яке-небудь свято фільтр для води.


Як правильно клеїти пробку на стіни

— 22 січня 2014 —

Коркове покриття володіє відмінними тепло- і звукоізоляційними властивостями, високою стійкістю до механічних ушкоджень, не підтримує горіння, не боїться вологи й не піддається гниттю.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс