Ваш дім

Чищення золота: 10 кращих способів

— 5 листопада 2014 —

Прикраси люблять дві речі: щоб їх частіше надягали та щоб за ними правильно доглядали. І якщо перше здійснити зовсім нескладно, то ось із другим виникають проблеми. Золото з часом темнішає, а як правильно його чистити, знають не всі.


Кухонні рушники небезпечні для родини

— 5 листопада 2014 —

Американські вчені з Університету Арізони встановили, що кухонні рушники становлять небезпеку для здоров'я домочадців, тому що витираючи посуд брудним рушником, людина ставить себе під удар.


Ящик для компосту своїми руками

— 29 жовтня 2014 —

Земля має властивість виснажуватися. Якщо не підживлювати її, то про врожаї можна забути. Родючої землі не накупишся - дорого. Та і є велика ймовірність разом з нею занести на ділянку бур'яни, шкідників. Залишається робити компост у себе на ділянці. Тим більше що органічних відходів на приватному подвір'ї завжди багато. Як своїми руками спорудити ящик для одержання компосту?


Укриття для рослин своїми руками

— 29 жовтня 2014 —

Утеплювати парники, льохи, укривати на зиму квітники з рослинами-ніженками дуже зручно саморобними циновками з осіннього листя трав'янистих рослин (очерету, рогози, кукурудзи). 


Чищення речей зубною пастою

— 15 жовтня 2014 —

Зубна паста - маса, за консистенцією схожа з желе, призначена для чищення зубів від нальоту та залишків їжі. І кожна людина вже з раннього дитинства активно користується цим атрибутом як мінімум один раз на день. Але, чи знаєте ви, що крім свого прямого призначення зубна паста може придатися і для інших цілей? Виявляється, очисні властивості зубної пасти можна застосовувати для очищення різних побутових поверхонь від забруднень.


Органайзер для кухні

— 8 жовтня 2014 —

Відмінна ідея переносного органайзера для дачі або для обідів під відкритим небом.


Харчові продукти для прибирання та видалення плям

— 8 жовтня 2014 —

Чи знаєте ви, що деякі продукти можна використовувати замість засобів, що чистять? Часом вони допомагають видалити важкі плями й застарілі забруднення краще хімічних очисників. Ще один плюс - вони завжди під рукою - у вашому холодильнику або на кухонній поличці!


Як заощадити електрику вдома

— 1 жовтня 2014 —

Перша думка, що відвідує людину, яка вирішила почати заощаджувати - це зниження споживання електроенергії.


Видалення старої фарби

— 24 вересня 2014 —

На старих вікнах і дверях часто вже є кілька шарів фарби, і якщо ви хочете отримати гарний результат, потрібно видалити їх, перш ніж починати фарбувати знову.


Саморобні ліхтарики з консервних банок

— 24 вересня 2014 —

Ліхтарі - це предмет декору, що здатний до невпізнанності змінити вашу ділянку. Не секрет, що ліхтарі супроводжують найунікальніші ідеї для будинку та дачі. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс