Ваш дім

Колодязь - садовим буром

— 30 жовтня 2013 —

Коли я зібрався робити колодязь, наша ділянка була не тільки повністю освоєною, але й ґрунтовно забудованою. Будинок, підсобка, альтанка, лазня, теплиця, дерева та клумби - місця для будмайданчика на шести сотках просто не залишалося, ніяку техніку підігнати було неможливо. Було потрібно знайти інший шлях рішення задачі. Зрештою свою свердловину я пробурив звичайним садовим буром. Звичайно, довелося спочатку приготувати деяке додаткове встаткування. 


Як створити затишок і порядок у домі. Корисні поради

— 30 жовтня 2013 —

Існує просте правило, що допомагає підтримувати дім у порядку: чим менше мотлоху, тим менше часу потрібно на прибирання. А щоб виявити цей самий мотлох, скористайтеся однією з наведених нижче методик.


2 листопада - Всесвітній день чоловіків

— 30 жовтня 2013 —

Не дивуйтеся, чоловіки, якщо 2 листопада ваші мами, дружини, кохані поздоровлять вас зі святом.


Паяємо алюміній

— 30 жовтня 2013 —

Часто домашні вмільці зіштовхуються з ситуацією, коли потрібно припаяти алюмінієвий провід або запаяти шов на листовій алюмінієвій деталі, але як це зробити, знають не всі. Пропонуємо вам познайомитися зі способами пайки.


Безпечне відбілювання одягу. Правда чи міф?

— 23 жовтня 2013 —

У наш час хімічна промисловість просунулася у своїх відкриттях дуже далеко. На сьогоднішній день відомо більше 27 мільйонів органічних сполук, частину яких ми в різному вигляді використовуємо в побуті. Але чи всі вони такі вже безпечні для нашого здоров'я, як указує виробник? Давайте в цьому розберемося.


Догляд за парасолькою

— 23 жовтня 2013 —

Парасолька - одна з важливих деталей нашого екіпірування в дощові дні. Яких тільки парасольок немає в продажі: яскраві, строкаті, великі та маленькі - вони зможуть прикрасити ваше вбрання і навіть у найдужчий дощ дозволять вам виглядати красиво і трішки загадково. 


Доглядаємо за пральною машинкою

— 16 жовтня 2013 —

За пральною машинкою, як і за будь-якою іншою побутовою технікою, потрібний догляд. Тоді вона не тільки прослужить довше, але й... збереже вам здоров'я.


Розпорядок... домогосподарки

— 9 жовтня 2013 —

Давно відомо, що прибирання - одне з найбільш безперспективних занять на світі. Не встигнеш навести чистоту, як знову треба братися за миття посуду і швабру, збирати розкидані речі й упорядковувати кинуте у передпокої брудне взуття. 


Як позбутися пацюків і мишей?

— 3 жовтня 2013 —

Миші та пацюки вкрай неприємне сусідство, позбутися якого часом дуже і дуже складно.


Як зостарити дерево. Майстер-клас

— 3 жовтня 2013 —

Штучно зістарене дерево виглядає красиво, надійно і стильно. Зостарити дерево можна  своїми руками. Така технологія підходить як для роботи з елементами конструкції до зборки, так і з готовими виробами.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс