Ваш дім

Засоби для чищення, які не можна змішувати

— 3 липня 2020 —

«Деякі речовини цілком невинні поодинці, але після з’єднання з іншими можуть привести до появи небезпечних випарів і іншим хімічним реакціям», — говорить Ненсі Бок з Американського інституту чистоти — організації, яка займається вивченням і просуванням засобів, що чистять. Запам’ятаєте ці небезпечні комбінації, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.


Як позбутися неприємного запаху в холодильнику

— 3 липня 2020 —

Вам допоможуть сода, кава, картопля, газета й інші підручні засоби.


Садовий секатор: як правильно зберігати і точити

— 14 червня 2020 —

Садовий інвентар — головне знаряддя праці для будь-якого поважаючого себе господаря (або господарки). І серед них один з найбільш затребуваних — це секатор, яким зазвичай підрізають дерева і чагарники.


Відбілюємо старі тюлеві фіранки

— 12 червня 2020 —

Ультрафіолет, вуличний пил, вихлопні гази, тютюновий дим та інші забруднювачі поступово надають білосніжному тюлю сірий або жовтий відтінок. При цьому звичайне прання не вирішує, а тільки збільшує проблему. Зрозуміло, така тканина видасться неохайною й не прикрашає домашній інтер’єр. Як відбілити тюль у домашніх умовах швидко, щоб він засяяв чистотою?


Перекис водню: 11 причин мати його в аптечці

— 25 травня 2020 —

Крім того, що перекис водню є чудовим засобом для дезінфекції ран, він є просто незамінним продуктом для очищення оселі.


Поради для тих, хто планує ремонт у ванній

— 20 травня 2020 —

Ремонт в ванній кімнаті коштує дорожче, чим оздоблення інших приміщень квартири. Тут багато складних і брудних робіт: розведення труб, укладання кахлів, установка техніки. І наслідки помилок можуть бути важкими - від відлетілих кахлів до затоплення сусідів знизу. Подібних неприємностей можна уникнути, якщо дотримуватися рекомендацій фахівців.


Що робити, якщо у вас закінчився пральний порошок

— 8 травня 2020 —

Отже, у вас величезна купа білизни, але не залишилося ні грама прального порошку. І щоб розібратися з усією цією купою, вам доведеться ризикувати і йти в магазин у цей невизначений час соціального дистанціювання? Експерти говорять цьому «ні».


День матері-2020: подаруйте найріднішим свято

— 8 травня 2020 —

Щороку в другу неділю травня в Україні відзначають найзворушливіше свято — День матері. У 2020 воно випадає на 10 травня.


Коронавірус може жити в холодильнику до 9 днів?

— 1 травня 2020 —

Ми постійно думаємо про особисту гігієну і чистоту свого будинку. В таких умовах багато хто мимоволі починають шукати місця в їхній оселі, де можуть ховатися небезпечні мікроорганізми.


Господарське мило: Корисні поради по використанню

— 25 квітня 2020 —

Сьогодні мова йтиме, про найвідоміше для всіх господарок мило - господарське. Для початку розберемо, що воно являє собою, тому що навряд хто замислювався над цим. Ми просто вже звикли, до того, що воно є в нашому побуті, тому, що його використовували ще наші мами, бабусі, і ми знаємо, що так повинно бути.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс