Ваш дім

Антибактеріальний спрей з натуральних компонентів

— 6 грудня 2018 —

Усім нам відомо, що повсюди нас оточують мікроби. Як же вбезпечити себе й близьких від поширення хвороботворних бактерій? Особливо гостро стоїть питання дезінфекції в період застуд і грипу.


Як зробити різдвяний вінок своїми руками

— 6 грудня 2018 —

Новий рік і Різдво, самі улюблені й довгоочікувані свята, як дорослих, так і дітей. Передноворічні дні – це дні, наповнені особливою атмосферою, гарним настроєм і вірою в чарівництво. Приємний і цікавий час, коли всі купують подарунки для своїх любимих, думають про те, як будуть святкувати, складають святкове меню, а найголовніше, наряджають ялинку й прикрашають своє житло свічами, ліхтариками й різдвяними вінками.


Що робити, якщо квартира не прибрана, а гості вже на порозі

— 30 листопада 2018 —

Прості, але реально працюючі поради, допоможуть вам навести порядок (або створити його видимість) буквально за лічені хвилини.


Харчова сода для прання й відбілювання речей

— 23 листопада 2018 —

Ця речовина не тільки відновлює білизну речей, але також допомагає закріпити колір і усунути запахи, не ушкоджуючи при цьому тканини.


Як заощаджувати електроенергію на бойлері

— 30 жовтня 2018 —

Підготовка гарячої води в бойлері - це досить енерговитратний захід. Але існують нескладні шляхи скорочення своїх витрат на гарячу воду.


Як правильно зберігати волоські горіхи: очищені й у шкаралупі

— 30 жовтня 2018 —

Про користь цих плодів знають, напевно, усі, а ось про те, як зберігати волоські горіхи – лише одиниці. 


Цвіль на шпалерах: причина виникнення, способи рятування

— 25 жовтня 2018 —

Поява цвілі на шпалерах викликає не тільки візуальне роздратування, але й може стати причиною серйозних захворювань. Спори грибка досить швидко розмножуються, захоплюючи великі простори. На стінах з'являється неприваблива чорність. І це подвійно неприємно, якщо будинок або квартира тільки після ремонту.


Продукти, які бояться пластикових контейнерів

— 17 жовтня 2018 —

Використовувати пластикові контейнери для того, щоб зберігати в них їжу, небезпечно. З такою заявою-закликом виступили вчені зі США.


Чищення срібла перекисом водню

— 10 жовтня 2018 —

Потемнілі з часом срібні вироби необов'язково віддавати для очищення в ювелірну майстерню. Чищення срібла перекисом водню - один із найрезультативніших народних способів обробки цього металу в домашніх умовах від будь-яких видів забруднень. Але слід ураховувати, що він підійде не для всіх типів прикрас. У цьому випадку на допомогу прийдуть інші, не менш ефективні підручні засоби.


Прочищення каналізаційного зливу содою й оцтом

— 10 жовтня 2018 —

Злив у раковинах і ванних забивається навіть при акуратній експлуатації. Сміття накопичується поступово, починаючи зі звичайного нальоту та закінчуючи грудками. При цьому швидкість відводу води значно зменшується. Якщо не прийняти термінових заходів, то згодом стік труби повністю перекриється і відтік у каналізацію буде забитий.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс