Ваш дім

Ультразвук віджахне собак

— 19 липня 2018 —

Є люди, які панічно бояться собак і їм часом досить важко поводитися адекватно в присутності тварини. Для таких людей підійде обладнання, яке видає ультразвуковий сигнал. Ультразвук при короткому застосуванні безпечний для людини, і ми його не чуємо. А ось звуковий поріг частот у собаки трохи більше, тому вона чує ультразвук.


Речі, які ніколи не повинні побувати у вашій мікрохвильовці

— 18 липня 2018 —

Коли потрібно щось приготувати, кожній людині хочеться заощадити якнайбільше свого часу. Тому ми часто використовуємо мікрохвильову піч. Але потрібно бути обережним: не все підходить для мікрохвильовки. 


Що можна зробити зі старого пня? Ідеї для дачі

— 18 липня 2018 —

Старий пень, поліно або корч… В очах багатьох це сміття, якого необхідно позбутися, і чим швидше, тим краще. Однак людина з багатою фантазією й умілими руками може зробити зі звичайної деревинки цікавий об'єкт ландшафтного дизайну – не тільки корисний, але й гарний.


Оригінальний матрац своїми руками

— 11 липня 2018 —

Щоб обзавестися корисними й оригінальними речами, зовсім не обов'язково витрачатися. Часто найцікавіші та незвичайні предмети можна зробити своїми руками. І цей урок переконає вас у справедливості такого твердження.


10 нестандартних місць зберігання на кухні

— 11 липня 2018 —

Коли на кухні не вистачає місця, щоб розмістити весь посуд і побутову техніку, доводиться вдаватися до часом нестандартних способів зберігання. Проте, деякі зі способів дійсно заощадять дорогоцінний кухонний простір і створять у кімнаті оригінальну і до дріб'язків продуману систему зберігання!


Як закрити тріщину в стіні

— 4 липня 2018 —

Тріщини в стіні майже неминуче з'являються під час усадки будинку. Звичайно, нічого страшного в цьому немає, однак у деяких випадках, поява досить великої тріщини може свідчити про розрив фундаменту. Тому тріщину відразу не зашпаровують, а якийсь час спостерігають. Якщо вона не припиняє ріст - потрібно звертатися до фахівців, якщо ж тріщина не росте, її можна відразу закрити.


Чашка рису змінить запахи в шафі

— 4 липня 2018 —

Рис є однією з найпопулярніших страв у світі. Його обожнюють жителі Азії й ті, хто взагалі любить азіатську кухню. Розповсюджений він і в усьому світі. Але рис застосовують не тільки для їжі. Чашка цієї крупи може повністю змінити запахи у вашій квартирі. 


Чарівна ніч. 7 липня - Свято Івана Купала

— 4 липня 2018 —

До кінця червня полуденне сонце досягає своєї вищої крапки на небі - літнього сонцестояння. Після чого починає повільно повертати на зимовий шлях, по хвилинах крадучи час у дня.


Ковдри й подушки – як правильно прати?

— 26 червня 2018 —

Оскільки людина велику частину життя проводить у постелі, це має бути не тільки затишне, але й чисте місце, щоб сон був по-справжньому здоровим. Для цього треба не тільки регулярно міняти постільну білизну, але й час від часу чистити подушки і ковдри.


Як правильно боротися з комарами та іншими комахами

— 20 червня 2018 —

Вони заважають нам насолоджуватися влітку, і за це ми будемо боротися з ними нещадно. Сьогодні є всі способи захиститися від комарів, мух, ґедзів та інших комах.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс