Ваш дім

Перехід на літній час: коли переводять годинники в Україні?

— 23 березня 2016 —

В Україні перехід із зимового на літній час відбувається в останню неділю березня. У цьому, 2016-му році, перехід випадає на 27 березня. Так, відповідно до традиції, у ніч із суботи, 26 березня, на неділю, 27 березня, о 3 годині ночі українці перемістять стрілки годинників на годину вперед.


Перекис водню: 15 незвичайних способів застосування

— 23 березня 2016 —

Як часто ми навіть не здогадуємося, що за допомогою підручних засобів можна творити справжні чудеса... Візьміть пляшечку перекису й подивіться на неї. Ви тримаєте в руках справжній скарб!


Сорок Сороків

— 17 березня 2016 —

22 березня православні християни відзначають одне з найбільших свят - Сороки.


Cаманний будинок своїми руками

— 16 березня 2016 —

Багато хто, напевно, мріє про будівництво заміського будинку, куди б можна було приїжджати на вихідні. Але не кожний може дозволити собі таке дороге задоволення. Що ж робити?


Як очистити кімнату від ртуті

— 9 березня 2016 —

Колись ртутні градусники та термометри були єдиними доступними для споживачів інструментами для вимірювання температури. Зараз з'явилися електронні пристрої, здатні впоратися із цим завданням. Проте сказати, що вони повністю витиснули своїх попередників, не можна.


Грибок і цвіль у ванній: чим небезпечні і як боротися

— 9 березня 2016 —

Ванна кімната через високу вологість ідеальне місце для розвитку всіляких грибків і цвілі. Їхні спори, необразливі у звичайному середовищі, потрапивши в сприятливе вологе та темне середовище, починають швидко розростатися. Температура +20°С, відсутність світла та висока вологість - ідеальні умови для комфортного проживання цвілі у вашій ванній кімнаті.


Гадання на Масницю

— 3 березня 2016 —

З настанням темряви дівчата починали млинцеві гадання.


Поставимо будинок на просушування

— 2 березня 2016 —

Ви готові до дачного сезону? А ваш будинок? Якщо ви не живете взимку на дачі й будинок не капітальний, то за зиму він промерзнув, а стіни увібрали вологу. Ранньою весною його потрібно правильно увести до ладу. Робити це краще заздалегідь, адже відігрівання охолодженого будинку - процес поступовий.


Масниця: історія та традиції свята

— 2 березня 2016 —

Цього року Масниця пройде з 7 по 13 березня. Потрібно встигнути повеселитися в цей тиждень, тому що вже з 14 березня почнеться Великий піст.


Як зробити ванну кімнату у хрущівці стильною та зручною

— 1 березня 2016 —

Ванна кімната у хрущівці стала вже предметом анекдотів. Дуже мала площа приміщення пригнічує всіх без винятку, а коли заходить мова про сучасний ремонт і обстановку цієї кімнати, багато хто просто хапається за голову - туди нічого до пуття не поміщається.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...