Ваш дім

Як дати комоду нове життя. Майстер-Клас

— 2 травня 2019 —

У сучасному світі купити будь-який предмет меблів не складає труда. Але є ті, хто не прагне розставатися зі старими й звичними речами. А інші не можуть пройти повз стільця або комода, безжалісно викинутих на смітник; ще міцних, але вже старих і не відповідних до сучасних представлень про гарний дизайн.  Цей майстер-клас по переробці старого комода для тих, хто цінує старі речі й любить щось робити своїми руками.


Сім речей, які потрібно мити щодня

— 2 травня 2019 —

Ми живемо в поспіхові - поспішаємо на роботу, на навчання поспішаємо. Щодня займатися прибиранням складно - адже це непростий процес, але є речі, які просто заборонено залишати брудними, інакше їх доведеться викинути.


Як швидко і якісно помити вікна без розводів

— 26 квітня 2019 —

Давним-давно, до того, як винайшли сучасні засоби, миття вікон не вважали проблемою. Люди використовували звичайний оцет, воду й ганчірку – і в лічені хвилини можна було любуватися рідною вулицею через сяюче чистотою вікно. Швидкість у цій справі ще залежить від наявності навичок, досвіду.


11 способів розфарбувати крашанки без «хімії»

— 26 квітня 2019 —

Чистий четвер - час прибирання в будинку, фарбування крашанок і приготування пасок. Найлегший і найприємніший процес із усього цього - розфарбовування яєць. Правда, не всі з «яєчних художників» знають, як правильно прикрасити яйце, щоб воно не тріснуло в киплячій воді, а колір вийшов інтенсивним.


Як доглядати за басейном?

— 17 квітня 2019 —

Власники заміських ділянок з басейном добре знають, як поступове забруднення води стає серйозною проблемою. Незважаючи на те, що вода регулярно очищається за допомогою фільтрів, поява мутного осаду та небезпечної для здоров'я суспензії — практично неминучий момент.


Як «перехитрити» тісноту

— 12 квітня 2019 —

Одна з проблем малогабаритного житла пов’язана зі збереженнями речей, адже невеличку квартиру не заставиш великими шафами. 


Простий спосіб закріпити розетку, що випадає

— 12 квітня 2019 —

Іноді міцно й надійно зафіксований у гнізді підрозеточник виявляється занадто просторим. Тоді електричну розетку важко або навіть неможливо зафіксувати в ньому за допомогою наявних у її конструкції висувних лапок. Не допомагає навіть їх розведення на максимально припустиму величину шляхом повного закручування регулювальних гвинтів.


Які незвичайні речі можна прати в пральній машинці

— 11 квітня 2019 —

Давно пройшли ті часи, коли речі прали вручну, а полоскали в річці. Зараз із цим справляється пральна машина. Їй під силу очистити й просушити будь-який одяг.


Захищаємо дітей від будинку

— 11 квітня 2019 —

Діти - це щастя. Однак присутність у будинку маленької дитини вимагає від батьків особливого підходу до облаштованості інтер’єру. Причому зробити це хочеться таким чином, щоб не зіпсувати загальне враження від дизайну. Розповімо вам, як створити безпечний простір для маляти.


Скрипить підлога: Що робити?

— 29 березня 2019 —

Багато хто зустрічався із проблемою скрипливих підлог. Причина настільки жахливого звуку криється в утворенні зазорів між лагами й верхнім настилом, виконаним з дерева або деревностружкової плити. Перед тим як приступити до ремонтних робіт, необхідно встановити причину скрипу й визначити конструкцію підлоги.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс