Ваш дім

Будівництво колодязя: 4 підказки від професіонала

— 22 серпня 2018 —

При будівництві колодязя на своїй ділянці, ви повинні звернути увагу на деякі дуже важливі моменти. Адже від того, як, коли й ким будуть ці самі кільця вкопані, може залежати життєздатність колодязя надалі.


Як випрати подушку в домашніх умовах

— 16 серпня 2018 —

З часом на подушках починають з'являтися жовті плями від поту, усередині накопичується пил і сміття, а також постільні кліщі. Купувати нові подушки або здавати кілька разів у хімчищення не варіант, та й затратно дуже. А своєчасне прання подушок дуже важливе для нашого здоров'я! Виявляється, привести подушки в порядок самостійно можливо і це не так і складно.


19 серпня - Яблучний Спас: що можна робити в цей день і прикмети свята

— 16 серпня 2018 —

Свято Преображення Господнього, або Яблучний Спас, який відомий ще із прадавніх часів, святкують 19 серпня. У народі цей день називають Яблучним Спасом. 


Маковій або Медовий Спас: традиції свята

— 8 серпня 2018 —

14 серпня українці святкують Медовий Спас, або як його ще називають Маковія.


Незвичайні способи застосування металевої мочалки

— 8 серпня 2018 —

Незвичайні способи застосування металевої мочалки


Прочищаємо засміття в раковині содою

— 1 серпня 2018 —

Якщо ви боїтеся застосовувати покупні хімічні засоби, то можна використовувати «народні», які не дорого коштують і не зіпсують труби.


Шведська свіча: найпростіше вогнище своїми руками

— 26 липня 2018 —

Поговоримо про такий простий, але дуже ефективний метод спорудити багаття, справжній смолоскип для освітлення та готування їжі, як шведська свіча.


Як відмити старий жир

— 26 липня 2018 —

Якщо ви не хочете ризикувати здоров'ям своєї родини і побоюєтеся вживати побутову хімію, то існує секретний чудо-засіб - звичайний гірчичний порошок. Він відмінно справляється з жиром. З його допомогою можна відмити абсолютно все, він справляється навіть із, здавалося б, безнадійними випадками. Незабаром ви дізнаєтеся, чому гірчичний порошок краще й ефективніше будь-яких засобів для миття посуду.


Перемо взуття в пральній машині

— 26 липня 2018 —

Питання про те, чи можна прати взуття в пральній машині, цікавить багатьох. Прання взуття в пральній машині можливе, якщо дотримувати ряду правил, які дозволять вам не тільки зберегти речі, але й саму пральну машину.


Ультразвук віджахне собак

— 19 липня 2018 —

Є люди, які панічно бояться собак і їм часом досить важко поводитися адекватно в присутності тварини. Для таких людей підійде обладнання, яке видає ультразвуковий сигнал. Ультразвук при короткому застосуванні безпечний для людини, і ми його не чуємо. А ось звуковий поріг частот у собаки трохи більше, тому вона чує ультразвук.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс