Ваш дім

«Смерть мотлоху»: Шведська система прибирання

— 9 лютого 2019 —

Нова шведська система прибирання й реорганізації простору називається «Смерть мотлоху», але насправді є «Народженням порядку»! Ідея полягає в тому, щоб не намагатися розчищати свій будинок і квартиру до того, як ви почистили від непотрібних речей, спогадів і людей своє життя.


Простий біокамін своїми руками

— 9 лютого 2019 —

Багато хто мріє про камін з живим вогнем, але не кожний має можливість установити справжнє вогнище. У міських квартирах це робити заборонене, а в приватних будинках його установка пов’язана із трудомістким будівництвом димоходів і вентиляцій. Гарним рішенням у цьому випадку буде біокамін, виготовлений своїми руками.


Правила встановлення раковини над пральною машиною

— 4 лютого 2019 —

У ванній кімнаті сучасних квартир завжди відчувається брак місця. З метою економії простору, раковину встановлюють над пральною машиною.


Очистити від жиру кухонні меблі: 5 еко-продуктів у допомогу!

— 27 січня 2019 —

Очистити від жиру кухонні меблі не така вже й проста справа. Ви й самі прекрасно про це знаєте. Проте, зовсім не обов’язково скуповувати «чарівні» продукти, які так люблять рекламувати по телевізору. З одного боку, вони дійсно дуже ефективні, не будемо це заперечувати. Але, з іншого боку, існують натуральні інгредієнти, які діють не гірше, однак при цьому коштують копійки.


Речі, які не варто зберігати у ванній кімнаті

— 27 січня 2019 —

Створювати місця для зберігання в маленькій ванній кімнаті завжди важко. Багато речей дуже зручно зберігати в душі й поруч із ним, але вогкість і вологість не такі добрі для деяких з них.


Борна кислота - ефективний засіб від тарганів

— 18 січня 2019 —

Винищувати тарганів необхідно в перші ж дні їх появи. Але знищувати цих комашок потрібно не тільки тому, що вони мерзенні на вид. Таргани - переносники безлічі інфекцій, а обживаються вони, як правило, біля продуктів харчування.


Як просто видалити пень без викорчовування

— 18 січня 2019 —

Даний спосіб не трудомісткий, не потребує багато сил або спеціалізованої техніки. За допомогою даного методу можна видалити будь-який пень зі своєї ділянки. Ніякого секрету видалення, власне кажучи, немає. Просто ми випалимо пень зсередини.


Як правильно доглядати за пластиковими вікнами?

— 18 січня 2019 —

Пластикові вікна - це механізм, який вимагає догляду й обслуговування. Але у відмінності від автомобіля, якому необхідно професійне й дороге ТО, ТО пластикових вікон - справа доступна й не складна.


Ідеальна ялинка: Поради по прикрашанню від дизайнерів

— 15 грудня 2018 —

Ви не повірите, але в багатьох країнах є особливі дизайнери, що прикрашають новорічні ялинки, майстерність яких дозволяє їм роздавати поради всім - і тим, хто прикрашає своє перше новорічне дерево, і тим, хто робить це вже багато років.


Антибактеріальний спрей з натуральних компонентів

— 6 грудня 2018 —

Усім нам відомо, що повсюди нас оточують мікроби. Як же вбезпечити себе й близьких від поширення хвороботворних бактерій? Особливо гостро стоїть питання дезінфекції в період застуд і грипу.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс