Ваш дім

Маковій або Медяний Спас: традиції свята

— 5 серпня 2015 —

У серпні багато свят, які історично присвячені збору врожаю. Першим таким святом називають Медяний Спас або Маковій, що відзначається 14 серпня.


Міні-холодильник, що буде працювати без електрики

— 29 липня 2015 —

У літню спеку продукти швидко нагріваються та псуються. Звучить як казка, але ви своїми руками можете зробити холодильник, що буде працювати без електрики!


Рідкі шпалери своїми руками

— 29 липня 2015 —

Беремо 40 аркушів паперу, можна навіть чернетки. Для зручності нарізати, але можна й цілі. Висипаємо у відро та заливаємо 1,25 л води. Залишаємо кваситися на 1 годину (можна й більше).


День пророка Іллі

— 29 липня 2015 —

За церковною традицією 2 серпня православні відзначають день пам'яті старозавітного пророка Ілії, святого, який користувався особливою повагою і шануванням серед народу. Цей день для сільського жителя був поворотним моментом у господарських справах. 


«Міцні» мильні бульки своїми руками

— 22 липня 2015 —

А потрібно зовсім небагато: гліцерин (можна купити в будь-якій аптеці) - 25 г, цукор - 2 ч. л., рідина для миття посуду - 2 ст. л., вода - 150 г.


Басейн зі звичайних ящиків

— 22 липня 2015 —

У літню спеку хочеться не тільки мріяти про басейн, але й плескатися в ньому. Ідея, запропонована в статті, - просто геніальна! Адже облаштувати особистий басейн - це солідна сума грошей, а бюджетніше варіанта, чим цей, не знайти...


Майстер-клас з декупажу: декоруємо кухонні дощечки

— 15 липня 2015 —

Зробити декупаж дерев'яної кухонної дошки не складно навіть починаючим рукодільницям. У цьому ви зможете самі переконатися на прикладі цього майстер класу з декупажу. 


Чому ви продовжуєте зберігати яйця в холодильнику?

— 9 липня 2015 —

Якщо ви житель пострадянської держави, то напевно зберігаєте яйця в холодильнику. Але що, якщо ми скажемо, що в більшості інших країн так не роблять? У більшості країн Європи яйця зберігають або безпосередньо на прилавку при кімнатній температурі, або на столі на кухні.


Квіти на стіну в скляних баночках

— 9 липня 2015 —

Якщо ви хочете затратити мінімум коштів, і при цьому отримати стильні вази, усе що вам буде потрібно - це роздобути трохи непотрібних скляних пляшечок, трохи мотузки і клей.


Свято Івана Купала: звичаї, традиції і вірування

— 1 липня 2015 —

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято молоді – Купало або Купайло, що з часом, після прийняття християнства, деякою мірою трансформувалося в церковне свято.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс