Ваш дім

Великодні традиції – чи все ми знаємо про них

— 5 квітня 2017 —

Зовсім трохи часу залишилося до найголовнішого свята християн усього світу - Великодня. Скоро мами й бабусі витягнуть із кулінарних книг рецепти великодніх пасок, які в багатьох родинах передаються в спадщину, і кожна господарка вважає, що саме її паска найсмачніша. Дітвора з нетерпінням чекає - коли ж ми будемо розфарбовувати яйця і прикрашати будинок? А чи все ми знаємо про великодні традиції?  


Дакотське вогнище

— 29 березня 2017 —

Іноді виникає така ситуація, що в жодному разі не можна розпалювати вогонь на поверхні. Наприклад, ви в лісі вночі, вам необхідно обігрітися, приготувати їжу, але вам ні в якому разі не можна освітлювати територію, тим самим видаючи своє місце розташування.


Застосування вугілля в побуті: 7 незвичайних способів

— 22 березня 2017 —

Ми звикли вважати, що деревне вугілля необхідне тільки для того, щоб присмажити м'ясо на мангалі або розвести вогонь у каміні. Однак у нього набагато більше способів застосування, чим ми можемо собі уявити.


Будинок без помилок: підказки на всі випадки життя

— 22 березня 2017 —

Будинок без помилок: підказки на всі випадки життя


Як вирівняти глиняні стіни

— 15 березня 2017 —

Як будівельний матеріал глина відома людству багато сотень, а то й тисяч років. Звичайно, у наші дні вона не настільки затребувана, і нікому не прийде в голову будувати із глини житловий будинок. Проте, багато наших співгромадян захоплюються будівлею споруджень з екологічно чистих матеріалів, а глина належить саме до них.


Проста коптильня, яка працює навіть у квартирі

— 9 березня 2017 —

Коптильня дуже проста у виготовленні. Це за конфігурацією звичайний металевий ящик із щільною кришкою. Краще з нержавійки. Розміри визначаєте самі - усе залежить від доступних матеріалів, місця, куди ви будете встановлювати коптильню й планованого обсягу продуктів.


Cадовий світильник із пня

— 9 березня 2017 —

Садові пні-світильники придумав Дункан Мірдінг із Тасманії. Це справжні витвори мистецтва, які викликають замилування і дійсно виводять сад на новий рівень.


Як правильно прати тюль та інші ніжні тканини

— 9 березня 2017 —

Для відновлення тюлю нам знадобиться харчова сіль, рідка синька і столовий оцет.


Теплиця за методикою Мітлайдера

— 2 березня 2017 —

У свій час аматором різних експериментів і дослідів з тепличним урожаєм доктором Джейкобом Мітлайдером була винайдена нова конструкція теплиці, котру нерідко ще називають"американською". Вона легка, проста у виготовленні, має зручне розташування вікон для періодичного провітрювання і по-своєму оригінальна.


Іржу видалить картопля або жир...

— 1 березня 2017 —

Іржу видалить картопля або жир...Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс