Ваш дім

Болт-насадка для заточення ножа для м'ясорубки

— 16 травня 2017 —

Швидко і якісно заточити ніж для м'ясорубки можна за допомогою дриля й нескладної у виготовленні насадки.


Повітряна полиця своїми руками

— 10 травня 2017 —

Зазвичай полички вішають на стіну, а що буде, якщо спробувати підвісити поличку до стелі? З боку цікаве видовище може вийти.


Частина невикористаної суми субсидії залишається на особовому рахунку одержувача на наступний опалювальний період

— 10 травня 2017 —

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається за соціальними нормативами споживання послуг, установленими на місяць.


Шаховий паркан: незвичайний погляд на штахетник

— 10 травня 2017 —

Шаховий паркан являє собою різновид штакетного паркану, але при цьому він виглядає більш привабливим і дружелюбним.


П'ять хитростей, які збережуть ніж гострим

— 3 травня 2017 —

Кожний ніж потрібно точити. Найдорожче лезо буде просто марним шматком металу, якщо господар ножа цінує власну лінь дорожче, чим можливість нормальної, зручної роботи. Крім того, робота тупим ножем просто небезпечна: лезо цілком може зірватися зі шматка дерева або іншого матеріалу, що розрізається, - і вже для того, щоб нанести травму, йому вистачить будь-якого рівня заточення.


Технологія самостійного фарбування щебеню

— 26 квітня 2017 —

В оформленні присадибної або дачної ділянки використовують такий популярний матеріал, як кольоровий щебінь. Він має практично необмежену колірну гаму, тому дозволяє виконувати будь-які дизайнерські ідеї. Але в будівельних магазинах такий матеріал буде коштувати рази в 2-3 дорожче свого незабарвленого аналога, тому постає питання, як пофарбувати щебінь самому?


8 способів відновити подряпані дерев'яні меблі

— 26 квітня 2017 —

Ви знали, що кавова гуща, крім видалення слідів і подряпин на дерев'яних меблях, також може заповнювати можливі тріщини і маскувати вм'ятини?


Світлий інтер'єр

— 24 квітня 2017 —

Давайте згадаємо, якими наші будинки були лишень років 50 назад. Білі побілені стіни, біла стеля, білі скатертини, серветки й фіранки на вікнах - багато було білого кольору, і ніхто не скаржився, що він мазкий. Навпаки, у будинках було затишно, чисто і світло. 


Розсаді потрібний «будиночок»

— 20 квітня 2017 —

Розсаді, вирощуваній на вікнах, як правило, не вистачає світла. Вона виходить тонкою, витягнутою, болісно переносить пересадження на грядку.


Натуральний засіб для видалення цвілі в пральній машині

— 19 квітня 2017 —

Як правило, пральна машина працює у нас майже не щодня, із часом усередині неї накопичуються забруднення й починає розвиватися цвіль. Особливо це помітно на гумових частинах — ущільнювачі на дверцятах пральної машини.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс