Ваш дім

Як святкувати день святого Миколи Чудотворця

— 12 грудня 2012 —

Улюблене багатьма свято Різдва Христова було б немислимим без тієї особливої атмосфери, що передує йому: готування подарунків, святкового столу та прикрашання різдвяної ялини надають святу особливий шарм, роблячи його улюбленим і довгоочікуваним. І тільки один день може у цей період відволікти головних «споживачів» святкової суєти - дітей - від нетерпіння та очікування. Це День Святого Миколи, день заступника дітей і мандрівників.


Прибраємо тріщини на стелі

— 12 грудня 2012 —

На стику плит з часом можуть утворюватися тріщини, які необхідно зашпаровувати перед початком ремонту. Існує кілька способів обробки стельових тріщин, все залежить від їхньої глибини.


Чим погана наклейка шпалер на шпалери

— 5 грудня 2012 —

Шпалери - найдоступніший оздоблювальний матеріал, що користується великим попитом. При правильній наклейці досить довго тримається та зберігає первісний зовнішній вигляд. Якщо ж поверхня підготовлена неправильно, або виконана наклейка шпалер на шпалери, це може привести до негативних наслідків.


Домашня хімчистка

— 28 листопада 2012 —

Ви ніяк не зберетеся віднести у хімчистку улюблену сукню або костюм, на які «посадили» пляму. А може вдасться видалити її у домашніх умовах? Спробуйте. Ось декілька «рецептів».


Готуємося до Нового року

— 28 листопада 2012 —

На жаль, більшість з нас відкладає приготування до Нового року на останній тиждень. У результаті, багато чого із запланованого не встигаємо зробити або робимо не так, як хотілося б. Звичайно ж, це, у деякому ступені, псує свято. Який з цього висновок? Відповідь проста - заздалегідь готуватися до зустрічі Нового року, бажано за місяць. Почнемо? 


Виготовлення буржуйки власноруч

— 21 листопада 2012 —

Буржуйка може використовуватися не тільки для обігріву невеликого приміщення, але і для приготування їжі. Найчастіше таку конструкцію можна зустріти не у житлових приміщеннях, а на складах, у теплицях, гаражах або будинках з сезонним проживанням, дачах. Пічка-буржуйка просто незамінна, тому що, використовуючи невелику кількість палива, можна створити оптимальну температуру у приміщенні і приготувати повноцінний обід.


Як вирівняти стіни - 2 способи

— 21 листопада 2012 —

Ідеально рівні стіни у квартирі - обов'язкова норма для всіх, хто затіяв ремонт.


Аромат вашого дому: приємні запахи в будинку

— 14 листопада 2012 —

Будинок стане затишнішим завдяки приємним запахам. Але іноді недостатньо прибратися та провітрити приміщення. Як зробити так, щоб аромати наповнювали кожний куточок вашого дому?


Стара кахельна плитка: поновлюємо і прикрашаємо

— 14 листопада 2012 —

Виконати ремонт кахельної плитки можна власними силами і без істотних фінансових витрат. Для цього ушкоджені шви потрібно зачистити, а зіпсовану плитку замінити новою.


Як утеплити балкон або лоджію власноруч

— 7 листопада 2012 —

Кожний з нас мріє про велику і простору квартиру, де було б багато вільного простору не тільки для зберігання речей, але і для життя.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс