Ваш дім

Як заощадити на фундаменті

— 20 березня 2013 —

Останнім часом великою популярністю користуються мілкозаглиблені фундаменти. Особливо актуальними вони є на пучинних ґрунтах (ґрунт, що підданий морозному обдиманню). Замість того щоб робити фундамент глибокого залягання (нижче глибини промерзання ґрунту для даного району), робити під нього піщану подушку та дренаж (при високому рівні ґрунтових вод), набагато простіше обійтися мілкозаглибленим.


Весна: очищуємо домівку і обновлюємо деталі інтер'єру

— 20 березня 2013 —

Навесні, з настанням теплих днів, бажано почистити оселю і обновити деталі інтер'єру. Саме в цей період спостерігається підвищений інтерес до талісманів, що оберігають і привертають любов, дружбу, мир і спокій.


Робимо шафу-купе своїми руками

— 20 березня 2013 —

Як можна власноруч виготовити шафу-купе.Чи складно зробити це у домашніх умовах? Звичайно, потрібно буде прикласти чимале зусилля й потрудитися, але при великому бажанні зробити меблі з ДСП не складе особливої праці.


Сушарка на радіаторі: корисне пристосування для квартир

— 13 березня 2013 —

Перетворити радіатор у сушарку досить просто та швидко. Для цього буде потрібно година-півтори часу й мінімум матеріалів.


Що робити якщо після зими розтріскалися стіни будинку з газобетону

— 13 березня 2013 —

Після зими розтріскалися стіни будинку з газобетону. Могло це трапитися через те, що в зиму він залишився без зовнішньої обробки? Чим і як можна залатати тріщини? Та й чи потрібно це робити?


Як подовжити життя зрізаних квітів?

— 6 березня 2013 —

Усім нам хотілося б, щоб зрізані нами квіти жили у вазах як можна довше. Мистецтво подовжувати життя квітів передавалося з покоління в покоління. У наші дні проблема збереження квітів стала настільки актуальною, що нею зайнялися вчені. Вони й відкрили завісу над багатьма бабусиними секретами. Зокрема, бабусине правило збирати рослини вранці одержало цілком серйозне наукове обґрунтування.


Широка Масляна! Традиції та історія свята

— 6 березня 2013 —

У церковному календарі Масляний тиждень, - цього року з 11 по 17 березня, - це сім днів готування до Великого посту, найдовшого та найсуворішого в році. Протягом семи днів щодня печуться млинці та подаються з різними начинками. Але є й невелике обмеження: під час Масляної дозволені молочні продукти, але м'яса вже не їдять.


Як просто та швидко прибрати у ванній за 5 хвилин?

— 27 лютого 2013 —

Усього якихось 5 хвилин на щоденне прибирання - і ваш ванна буде сіяти чистотою постійно. Сумніваєтеся? А ви спробуйте!


Як самостійно почистити колодязь

— 27 лютого 2013 —

Навесні, після сильного паводка, у криничну воду з подвір'я можуть потрапити нечистоти з туалету, відходи від домашніх тварин, отрута від гризунів та ін. Брати таку воду для питва небезпечно. Як же самостійно почистити колодязь, щоб привести його в порядок?


Як прасувати речі з різних типів матеріалу

— 20 лютого 2013 —

У вас накопичилося багато не вигладженої білизни. А процес прасування забирає багато часу і сил.  Як же спростити нам цю процедуру? Пропонуємо кілька порад.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс