Ваш дім

А ви піклуєтеся про екологію свого житла?

— 25 липня 2013 —

Останнім часом у світі збільшується кількість прихильників здорового способу життя, зростає інтерес до екології. Змагаються за екологію виробництва, пакувальних матеріалів, одягу... А як щодо екологічності приміщень або вашого житла? Не цікавилися? 


Про користь банана в господарстві

— 17 липня 2013 —

З цими тропічними фруктами знайомі всі. Ми любимо їх за приємний смак і аромат. Банани прекрасно сполучаються з різними стравами, особливо гарні вони в десертах, можуть замінити вершкове масло у випічці й підходять навіть для дитячого харчування.


Душ своїми руками

— 17 липня 2013 —

Коли ми виїжджаємо на дачну ділянку, то дуже шкодуємо що немає душу. Тут ми розглянемо, як самому побудувати душ на дачі своїми руками найзвичайнісіньким способом.


Як просто відбілювати за допомогою соди

— 10 липня 2013 —

Харчова сода - це універсальний засіб, який використовують для чищення та відбілювання будь-яких поверхонь, а також тканин.


Коптильня своїми руками

— 10 липня 2013 —

Копчення - це теплова обробка продуктів, процес просочування їх димом, що утворюється при неповному згорянні деревини.


Яку трубу використати для зовнішнього водопроводу

— 3 липня 2013 —

У нас проведений водпровід на подвір'ї та є колонка. Років 20 назад ми його робили наспіх, труби не смолили і ось прийшов час його заміни.  Чи можна прокласти пластикові (або пропіленові) труби?  Чи не будуть взимку вони тріскатися? Або краще не ризикувати й зробити знову металевий?


Робимо з простої полички столик у французькому стилі

— 3 липня 2013 —

Матеріали: біла фарба, що підходить для ваших стін, щітка маленька й середня, пензлик тонкий, м'який олівець і незмивний маркер, біла дерев'яна поличка, велика лінійка або малярський скотч, кронштейни або куточки для кріплення полиці, дриль, проектор (можна взяти на прокат або у знайомих).


Фонтан для дачі

— 3 липня 2013 —

Зараз для устрою в саду ставків широко застосовують готові ванни (форми). Але одна справа - просто вкопати таку ванну в землю й наповнити її водою. І зовсім інша - облаштувати маленький ставок так, щоб він мав своєрідний і красивий вигляд та одночасно вписувався у навколишній природний ландшафт.


Помилки при ремонті

— 26 червня 2013 —

Помилки, зроблені під час ремонту, часом можуть обернутися ще однією переробкою у всій квартирі або кімнаті. Щоб цього уникнути, варто продумати всі свої дії ще на етапі планування й вибору матеріалів.


Екологічно чисте прання в пральній машині

— 26 червня 2013 —

Останнім часом ми все частіше замислюємося про продукти без хімічних добавок. І екологічно чисте прання в пральній машині - не виключення, адже кожна господарка хоче для здоров'я своєї родини використовувати якнайменше хімії.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс