Ваш дім

Правила прання пуховиків

— 13 лютого 2013 —

Якщо ви випрали свій пуховик, а він зіпсувався, прийміть наші співчуття. Як же прати улюблений пуховик, щоб потім не викинути його на сміття? Давайте розберемося.


Як зробити кухню затишною?

— 13 лютого 2013 —

Бажаючи втиснути в крихітне приміщення якнайбільше корисних дріб'язків, ми мимоволі захаращуємо і без того невеликий простір. Тому постарайтеся дотримуватися сімох головних правил при плануванні кухні. 


Як чистити килими

— 6 лютого 2013 —

Сьогодні на поличках магазинів велика розмаїтість засобів, що чистять і миють. Загалом, почистити килим або інше ворсисте покриття - не проблема. До того ж, його можна й у хімчистку віднести. Але часом так не хочеться дихати хімією, тим більше якщо в домі є маленькі діти або люди, що страждають від алергії. А чим чистили килими наші бабусі?


Свято Домовика

— 6 лютого 2013 —

В усьому світі у лютому домовики святкують свій День. Зазвичай свято відзначається в ніч з 9 на 10 лютого, але будь-яка ніч цього місяця вважається магічною і може стати Днем народження домовика. Як привітати його? 


Кіт у домі: як позбутися від неприємного запаху

— 30 січня 2013 —

Найбільш небажаним способом боротьби з запахом котячої сечі є застосування речовин, що містять хлор.


Оформлення вікна на кухні: охайно та красиво

— 30 січня 2013 —

Декор вікна займає важливе місце в будь-якому інтер'єрі, особливо - в інтер'єрі кухні. Цю кімнату намагаються зробити найбільш затишною і «домашньою», а тому в оформлення вікна на кухні господарка зазвичай вкладає чимало любові та фантазії: отут і гарні фіранки, і горщики із квітами, і різноманітні аксесуари... Як оформити вікно на кухні, щоб воно вигідно доповнювало інтер'єр, а декоративність вдало сполучалася з функціональністю?


Чи можна фарбувати меблі і якою фарбою?

— 23 січня 2013 —

Старі меблі набридли, а на придбання нових поки немає коштів або просто немає бажання відмовлятися від звичного зручного гарнітура, але хочеться його якось освіжити? Не проблема: трохи терпіння, акуратності та фантазії - і меблі отримають друге життя. Найпростіший спосіб змінити зовнішній вигляд меблів - пофарбувати їх. Чи можна фарбувати меблі?


Як зробити темну кімнату світлою

— 16 січня 2013 —

Часто кімнати бувають занадто темними, з різних причин: конструкційні особливості, розташування з північного боку будинку, наявність під вікнами високих дерев, застосування в обробці цієї кімнати темних оздоблювальних матеріалів, недостатнє, непродумане штучне освітлення, і ще багато, багато нюансів. Але жити в темній кімнаті не дуже комфортно, і психологічно, і практично. Світло потрібне і для настрою, і для роботи, і для здоров'я. Але якщо кімната темна, що робити?


Інтер'єр передпокою: прості поради

— 9 січня 2013 —

Найщасливіші люди ті, які з жалем залишають свій будинок і радісно в нього повертаються. Заставою цьому щастю буде добре обладнаний передпокій.


Свято Маланки і Василя

— 9 січня 2013 —

Свято Маланки відзначають напередодні Cтарого Нового року - 13 січня (31 грудня за старим стилем). Це свято ще називають Щедрим вечором, або Щедрою (Другою) кутею. Святом Василя називають Старий Новий рік і відзначають його 1 січня за старим стилем (14 за новим).Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс