Ваш дім

Технологія випалу деревини

— 27 травня 2015 —

Дерево - натуральний, а тому вразливий матеріал, що має потребу в обов'язковій обробці антисептиками й антипіренами. Здавалося б, це аксіома, яка не вимагає доказів. Але, як не дивно, існує спосіб захисту без застосування «хімії». Мова йде про японську технологію Shou Sugi Ban, або «томління кедра».


Три бюджетних способи зробити рушники чистими. І ніякої хімії!

— 27 травня 2015 —

У вас напевно знайдуться на кухні рушники, стан яких залишає бажати кращого. Сік, шоколад, червоне вино, іржа - чого тільки не побачиш на кухонних рушниках. І будь ви хоч тричі акуратною й охайною господаркою, плям однаково не уникнути. 


Як позбутися плям поту на речах?

— 20 травня 2015 —

Виділення поту - це природний процес організму, у результаті якого страждають наші речі. Досить складно виводити з одягу плями поту. Практично неможливо вивести застарілі плями поту, тому плям варто позбуватися поки вони ще свіжі.


Перемо речі з мохеру правильно

— 13 травня 2015 —

Мохер - це вовна ангорських кіз. Речі з нього дуже затишні, приємні на дотик, при цьому вони теплі та легкі. Одяг з такої пряжі належить до делікатного, і вимагає до себе відповідного відношення.


Декоративний чохол для квіткового горщика зі старих речей

— 13 травня 2015 —

Чи не занадто багато на дачі зібралося старих, потрісканих горщиків? Квітковий горщик плюс фантазія зроблять справжнє диво. Цього разу будемо шити вбрання в сільському стилі.


Як боротися з жуком-червицею

— 13 травня 2015 —

Жуки-червиці жеруть мій будинок! Саме жеруть. Іноді вночі мені здається, що я чую хрускіт дерева, що перемелюється їхніми малюсінькими щелепами. 


Тепличка з нічого

— 13 травня 2015 —

У багатьох господарів на дачі є невикористовувані дошки, бруси, рами. Ці будівельні «залишки» можна перетворити на добротну тепличку, побудувавши її самостійно.


Оригінальні прикраси для саду

— 6 травня 2015 —

Безумовно, готовий садовий декор можна й купити. Однак, приклавши крапельку фантазії, ви можете у своєму саду влаштувати чимало оригінальних композицій з підручних матеріалів. Тому не поспішайте викидати непотрібні старі речі, кошики, валізи, садові інструменти, тази та інші предмети. Також для садового декору добре підійдуть, приміром, корчі або камені - те, на що ви зовсім не звертаєте уваги.


Видалення плям і забруднень із меблів і дерева

— 6 травня 2015 —

Хочеться, щоб дерев'яні меблі не втрачали своєї привабливості довгі роки, але як часто ми можемо пропалити поверхню, забувши витерти краплі від чаю або кави. Підкажемо відмінні способи боротьби з такими «ворогами».


Фен-шуй на кухні: 4 простих правила

— 6 травня 2015 —

Щоб зробити затишним свій будинок і кухню зокрема, можна використати прості правила фен-шуй.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс