Ваш дім

Чим погана наклейка шпалер на шпалери

— 5 грудня 2012 —

Шпалери - найдоступніший оздоблювальний матеріал, що користується великим попитом. При правильній наклейці досить довго тримається та зберігає первісний зовнішній вигляд. Якщо ж поверхня підготовлена неправильно, або виконана наклейка шпалер на шпалери, це може привести до негативних наслідків.


Домашня хімчистка

— 28 листопада 2012 —

Ви ніяк не зберетеся віднести у хімчистку улюблену сукню або костюм, на які «посадили» пляму. А може вдасться видалити її у домашніх умовах? Спробуйте. Ось декілька «рецептів».


Готуємося до Нового року

— 28 листопада 2012 —

На жаль, більшість з нас відкладає приготування до Нового року на останній тиждень. У результаті, багато чого із запланованого не встигаємо зробити або робимо не так, як хотілося б. Звичайно ж, це, у деякому ступені, псує свято. Який з цього висновок? Відповідь проста - заздалегідь готуватися до зустрічі Нового року, бажано за місяць. Почнемо? 


Виготовлення буржуйки власноруч

— 21 листопада 2012 —

Буржуйка може використовуватися не тільки для обігріву невеликого приміщення, але і для приготування їжі. Найчастіше таку конструкцію можна зустріти не у житлових приміщеннях, а на складах, у теплицях, гаражах або будинках з сезонним проживанням, дачах. Пічка-буржуйка просто незамінна, тому що, використовуючи невелику кількість палива, можна створити оптимальну температуру у приміщенні і приготувати повноцінний обід.


Як вирівняти стіни - 2 способи

— 21 листопада 2012 —

Ідеально рівні стіни у квартирі - обов'язкова норма для всіх, хто затіяв ремонт.


Аромат вашого дому: приємні запахи в будинку

— 14 листопада 2012 —

Будинок стане затишнішим завдяки приємним запахам. Але іноді недостатньо прибратися та провітрити приміщення. Як зробити так, щоб аромати наповнювали кожний куточок вашого дому?


Стара кахельна плитка: поновлюємо і прикрашаємо

— 14 листопада 2012 —

Виконати ремонт кахельної плитки можна власними силами і без істотних фінансових витрат. Для цього ушкоджені шви потрібно зачистити, а зіпсовану плитку замінити новою.


Як утеплити балкон або лоджію власноруч

— 7 листопада 2012 —

Кожний з нас мріє про велику і простору квартиру, де було б багато вільного простору не тільки для зберігання речей, але і для життя.


Ганна Фроловцева: «Плями на меблях відтираю звичайною стирачкою»

— 7 листопада 2012 —

Зірка серіалу «Вороніни» у житті значно спокійніша своєї кіногероїні. Але що поєднує обох жінок - це любов до власного будинку. Меблі у квартирі Ганни Фроловцевої блищать і сяють немов нові. Але ж майже вся обстановка акторки має багату історію та іде коріннями у XIX століття. У відмінному стані свої фамільні меблі артистка підтримує особисто.


Як позбутися від короїда та червиці

— 31 жовтня 2012 —

У мене є дачний будиночок. Останнім часом стала помічати характерний хрускіт, видаваний у товщі деревини короїдами або червицями. Підкажіть, як позбутися від неприємних комах?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс