Ваш дім

Фен-шуй на кухні: 4 простих правила

— 6 травня 2015 —

Щоб зробити затишним свій будинок і кухню зокрема, можна використати прості правила фен-шуй.


Тонкості фарбування деревини

— 29 квітня 2015 —

Фарбування деревини - справа не така проста, як може здатися. Щоб фарба трималася довго і добре, потрібно зробити фарбування за правилами.


Науковий підхід до чистоти

— 29 квітня 2015 —

Як часто потрібно чистити і прати? Багато хто з нас робить це не замислюючись, у міру необхідності. А от учені не полінувалися і з'ясували, які речі та з якою регулярністю необхідно піддавати чищенню та пранню, щоб вони не нашкодили нашому здоров'ю.


Кілька порад, як заощаджувати воду

— 29 квітня 2015 —

Ми звикли ставитися до води, як до даності, що буде завжди. Але задумайтеся, хіба нам дійсно необхідно використовувати так багато води? Скористайтеся нашими простими порадами з економії води, щоб допомогти планеті, а заодно й сімейному бюджету!


Обробка квіткового горщика під камінь

— 29 квітня 2015 —

«Булижна» тема сьогодні актуальна для оформлення саду. Більше того, інтерес викликають не тільки елементи архітектури та великі садові об'єкти, але й витончений декор.


Зберігання без втрат

— 22 квітня 2015 —

Зима вже позаду, а значить, мінімум на півроку зимові речі та взуття потрібно сховати, створивши їм такі умови, щоб до наступного сезону вони зберегли гарний вигляд. Як це зробити правильно?


Як знищити бур'яни

— 22 квітня 2015 —

Щоб знищити бур'яни без гербіцидів, використайте сіль і оцет.


Робимо доріжки на дачі

— 22 квітня 2015 —

Про доріжки люди, як правило, замислюються після того, як зіткнуться з непролазною драговиною, котра утворюється на багатьох ділянках навесні. І що з нею робити?


Шпаківня з усіма зручностями. Яким має бути будиночок для птахів

— 15 квітня 2015 —

Весна! До нас повертаються перелітні птахи. Запропонувати цим чудовим сусідам зручну «нерухомість» для життя у вашому саду допоможе ця стаття.


Як позбутися цвілі в приміщеннях

— 15 квітня 2015 —

Цвіль необхідно прибирати якомога швидше. Крім неестетичного зовнішнього вигляду, вона несе небезпеку для здоров'я людей.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс