Ваш дім

Що робити з ялинкою, коли новий рік закінчився?

— 21 січня 2015 —

Що зазвичай роблять з ялинкою, коли свято Нового року підійшло до завершення? Якщо дерево штучне, то його акуратно складають і ховають у довгий ящик до наступного року. У лісових же красунь дорога одна - сміттєвий контейнер або біля нього. А потім велике багаття як символ збіглого року.


Свято Водохрещення

— 14 січня 2015 —

Водохрещення Господнє - одне із дванадцяти головних християнських свят. Воно завершує низку Різдвяних святок. Головним символом свята Водохрещення є вода.


Що тепліше, пух або синтепон

— 5 січня 2015 —

За вікном зима. За прогнозами синоптиків друга її половина, починаючи з Різдвяних свят, буде досить холодною. А в лютому нас чекають морози до 20-25 градусів. Тому, якщо ви не встигли ще цього зробити, зараз самий час подбати про більш теплий одяг, щоб з комфортом прогулюватися по вулиці та насолоджуватися снігом. 


Консультація юриста: оформити спадщину буде простіше

— 5 січня 2015 —

Закон, що спрощує оформлення спадщини та реєстрацію прав спадкоємців, підписаний главою держави і був прийнятий 20 жовтня 2014 року. Відчують переваги такого спрощення в першу чергу жителі сільської місцевості. Які саме - про це далі.


Новий рік по-українськи, або Cвято Маланки та Василя

— 5 січня 2015 —

У ніч з 13 на 14 січня українці вдруге відзначають Новий рік – тепер вже за старим стилем.


Різдво в усьому світі

— 29 грудня 2014 —

Різдво Христове - головне свято християн в усьому світі. Мабуть, жодне інше свято не сполучає в собі таке різноманіття гарних вікових традицій. Православні будуть відзначати Різдво в ніч на 7 січня. Католицький і протестантський світ - 25 грудня. Ця різниця в тринадцять днів виникла у зв'язку з тим, що з двадцятих років минулого століття дві основні церкви "живуть" за двома різними календарями.


Різдвяні прикмети і табу

— 29 грудня 2014 —

Згідно з традиціями Різдво святкують три дні - 7, 8 і 9 січня. Переддень Різдва, Святвечір, прийнято справляти скромно, здавна це було тихе та сімейне свято. Однак увесь різдвяний тиждень бажано зберігати достаток на столі, тоді майбутній рік буде багатим і ситним. У Святвечір починаються святки, які тривають дванадцять днів - між Різдвом і Водохрещенням. У святки було прийнято виряджатися в костюми казкових персонажів і ходити по будинках з колядою. 


Як загадувати бажання на Новий рік?

— 27 грудня 2014 —

Говорять, якщо на Новий рік загадати заповітне бажання, то воно обов'язково збудеться. Неспроста тисячі людей в усьому світі щорічно в новорічну ніч живуть надією на здійснення мрії. То як же необхідно правильно загадувати бажання на Новий рік?


Незабаром Новий рік. Як зустрічати рік Кози

— 24 грудня 2014 —

Виходить на фінішну пряму старий, дуже непростий 2014 рік. Від нового року ми чекаємо Миру в нашому Домі. 


Готуємося до свят. Плетені кулі... з ниток

— 17 грудня 2014 —

Такі стильні й оригінальні прикраси для інтер'єру квартири можна зробити своїми руками,  використовуючи як матеріал нитки.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс