Кімнатні рослини

Гузманія - декоративне колосся

— 15 травня 2013 —

Гузманія (Guzmania, сімейство Бромелієві) - вічнозелена трав'яниста епіфітна рослина родом з Центральної та Південної Америки. Гузманія досить компакта, її висота 30-35 см. Соковите зелене листя близько 45 см у довжину зібране в розетку. Дуже декоративні колосовидні суцвіття гузманії, квітки багатьох видів не розкриваються, тому що запліднення відбувається всередині них.


Погано квітує спатифілум

— 7 травня 2013 —

У мене росте спатифілум, його ще називають «жіноче щастя». Росте начебто непогано, не хворіє, не сохне. Але квітує біднувато. Чому це відбувається?


Травень і кімнатні рослини

— 7 травня 2013 —

Травень - останній весняний місяць. Довгі та теплі дні сприятливо впливають на ріст і цвітіння рослин. Тому в травні красивоквітучі рослини вже виставляють удень на відкрите повітря, щоб дати їм якнайбільше сонячного світла. Але не варто забувати, що на ніч їх потрібно забирати в кімнату, це захистить рослини від нічних заморозків.


Пахіподіуми. Ліс пляшок на вікні

— 7 травня 2013 —

Вони немов створені для квартир з їхнім сухим і теплим зимовим кліматом. А їх ефектні та незвичайні форми прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр. Але головне їхнє достоїнство - вони майже не вимагають уваги і догляду.


Гумова рослина заміокулькас

— 29 квітня 2013 —

У багатьох він викликає здивування. Ну не схожий заміокулькас на живу рослину. Скоріше, на щось пластмасово-гумове. Я, наприклад, уперше його побачивши, довго торкала листочки і навіть спробувала в ґрунті розшукати корінці, наткнулася на бульбу. Значить, точно - живий.


Амазонська лілія

— 29 квітня 2013 —

Цю рослину найчастіше можна зустріти в дитячих садах або в школах - у ботанічних класах, але ніяк не на наших підвіконнях. А даремно, адже амазонська лілія дуже гарна навіть у той період, коли не квітує.


Ятрофа подагрична

— 24 квітня 2013 —

Ця незвичайна рослина поки рідко зустрічається на наших підвіконнях. Увагу відразу привертає роздутий біля основи стовбур і велике листя - «лопушки». Доповнюють картину парасольки яскраво-червоних квітів. Коли бачиш дорослу рослину, відразу розумієш, чому їй дали друге ім'я - живіт Будди.


Посадка бегонії та догляд за нею

— 17 квітня 2013 —

Останнім часом все більшу популярність здобувають бульбові бегонії. І не просто так. Нині на ринку з'явилися нові сорти з чудовими махровими квітками найрізноманітнішого забарвлення, повз які неможливо пройти і не купити. А крім того, ці бегонії дуже універсальні - ростуть і на підвіконні у квартирі, і у квітнику поруч з будинком.


Листопад у азалії

— 10 квітня 2013 —

На 8 Березня мені подарували азалію. Вона якось швидко відквітувала, а зараз уже й листя скинула. Невже загинула або так і повинно бути?


Шефлера. Чагарник для квартири й офісу

— 10 квітня 2013 —

Шефлера - дуже гарний вічнозелений гіллястий чагарник з гнучкими гілками, дуже декоративний і здатний прикрасити будь-який інтер'єр.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс