Кімнатні рослини

Де розташовувати рослини у квартирі?

— 18 вересня 2013 —

У своїй любові до кімнатних рослин і прагненні розмістити в наших, часом невеликих, квартирах як можна більшу їхню кількість, ми часто забуваємо, що кожна квітка має певні біологічні властивості, а також потужну енергетику, з якими необхідно рахуватися. Для кожної частини квартири є рослини підходящі, а є небажані.


Усім знайомий сциндапсус

— 18 вересня 2013 —

Сциндапсус - повзуча рослина, темно-зелене листя якої покрите різними за величиною білими або сріблистими цятками. Зустрічаються рослини, у яких більша частина листя має біле або жовте забарвлення. Сциндапсус можна вирощувати як ампельну або повзучу рослину.


Пересаджуємо орхідеї

— 11 вересня 2013 —

Орхідеї - найчарівніші, найніжніші квіти. Якщо ваші прекрасні орхідеї раптом стали млявими, і незважаючи на те, що ви нічого не змінювали, листя у них пожовкло - можливо, прийшов час пересадження?


Чому у лимона обпадає листя?

— 11 вересня 2013 —

Кімнатні лимони - досить популярна у любителів домашнього квітництва культура. Відомо, що запах цитрусових має тонізуючу дію, а листя цих рослин виділяє речовини, що очищують повітря від деяких хвороботворних мікробів. Правда, може статися так, що у цієї гарної і корисної рослини почне жовтіти й обпадати листя. Причиною цього може бути порушення агротехніки або захворювання.


І герань у горщиках червона полум'яніє з вікон...

— 10 вересня 2013 —

Напевно всім добре відома пишно квітуча герань у горщику - улюблениця наших бабусь. Необхідно визнати, що цей загальноприйнятий атрибут затишку дотепер прикрашає не тільки наші підвіконня, але й балкони, літні сади. Це широко розповсюджена невибаглива рослина сімейства Геранієвих і одна з улюблених квіткарями культур.


Кішки та кімнатні рослини

— 4 вересня 2013 —

Кішка від природи дуже цікава, і це не завжди для неї безпечно. Особливо часто від невгамовної допитливості страждають кішки, які все своє життя проводять в міських квартирах. Часто можна застати свого улюбленця якщо не за об'їданням дорогої вашому серцю драцени, то з інтересом вивчаючим уміст перекинутого горщика.


Як проростити гранат

— 4 вересня 2013 —

Гранат - невисоке дерево, або чагарник, батьківщиною якого вважається Північна Африка і Середня Азія. Безумовно, гранат більше відомий у якості плодової, а не декоративної рослини. Проте, у декоративній якості гранат добре знайомий аматорам вирощування бонсаю. 


Дзвоники на вікні

— 4 вересня 2013 —

Ці прекрасні ампельні рослини іноді називають «падаючі зірки», а ще частіше «наречена - наречений». У приміщенні займають мало місця, квітують красиво та рясно.


Білопероне, або юстиція - кущ креветка

— 4 вересня 2013 —

Білопероне (Beloperone) - рослина з сімейства акантових (Acanthaceae), частіше нам ця рослина відома за назвою юстиція, або якобинія (лат. Justicia). Походить  вона з тропічних областей Америки, де зростає більше 30 видів рослини, в основному це - чагарники.


Османтус: квітка з чудовим ароматом

— 28 серпня 2013 —

Квіти - незмінні супутники нашого життя. Останнім часом все частіше любителів-квіткарів приваблюють квітки-екзоти, адже так хочеться виростити щось незвичайне на радість собі й близьким. Ось про одну таку екзотичну квітку - османтус запашний, сьогодні й піде мова.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс