Кімнатні рослини

Лофофора - кактус у мініатюрі

— 3 жовтня 2012 —

Лофофора не блищить красою, зате вражає кулястим, сизо-зеленим, часом блакитнуватим, м'яким на дотик стеблом.


Кімнатні хризантеми

— 3 жовтня 2012 —

Зазвичай після того, як подаровані на свято квіти перецвітуть, їх викидають. Але наші жінки не такі. Раз подарували рослину в горщику, значить, вона повинна продовжувати рости та квітувати. І це їм з успіхом вдається. Давайте спробуємо зберегти подаровану кімнатну хризантему.


Посадіть у домі юку

— 26 вересня 2012 —

Юка - чагарник або невелика деревоподібна рослина з вічнозеленим жорстким листям. Багато починаючих квіткарів плутають її з пальмою, однак це не так.


Швидка допомога для кімнатних рослин

— 19 вересня 2012 —

Часто можна почути запитання: «У мене невідомо від чого гине квітка, що робити?». Якщо зовсім незрозуміло, у чому справа, значить, необхідно шукати помилки у вирощуванні.


Як визначити, що рослині тісний горщик

— 19 вересня 2012 —

Більшість кімнатних рослин чудово почувають себе в горщиках, які на погляд аматора здаються занадто малими для рослини такого розміру. Буде помилкою, якщо ви вирішите пересаджувати рослину, якій ще не тісний її старий горщик.


Маранти та калатеї

— 12 вересня 2012 —

Представники сімейства марантових, у яке крім рослин з роду Маранта входить і калатея, примітні оригінально забарвленим листям: від майже білого до темно-зеленого, майже чорного, а на рівному фоні - яскраві жилки або плями.


Кімнатні пеларгонії

— 12 вересня 2012 —

Якщо для садових пеларгоній, що застосовуються у ландшафтному дизайні, важливий насамперед "вигляд здалеку", то в кімнаті на підвіконні першорядного значення набувають інші якості: декоративність листя (із плямами або смужками іншого кольору та - краще - запашні), оригінальні квітки, компактна форма.


Найбільш невибагливі та витривалі горщикові рослини

— 5 вересня 2012 —

Добір невибагливих горщикових рослин полегшує догляд за ними.


Диво-чагарник гіпоцирта

— 29 серпня 2012 —

Численні квітки гіпоцирти схожі на маленьких золотих рибок.


Азалія. Всі секрети догляду за капризулею

— 29 серпня 2012 —

Азалія дуже гарна квітуча рослина. Багато аматорів кімнатних рослин хотіли б або вже не раз заводили собі цю чарівну зелену красуню, але... рослина швидко хиріла, засихала і відправлялося на смітник. Чому?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс