Кімнатні рослини

Фейхоа. Вирощування в домашніх умовах

— 12 жовтня 2016 —

Чи знаєте ви, що екзотичне деревце фейхоа добре росте в кімнаті? Воно особливо красиве під час цвітіння завдяки достатку яскравих оригінальних квіток на фоні сірувато-зеленого листя. Численні темно-червоні тичинки більш довгі, чим м'ясисті їстівні пелюстки. Самі пелюстки білі, зсередини рожеві, навіть прилистки пофарбовані усередині в коричнево-червоний колір, а зовні вони зелені.


Фікус Мокламе: вирощування і догляд

— 5 жовтня 2016 —

Різновидів фікусів у природі існує більше 800. При цьому багато які з них вирощуються як кімнатні рослини. Пояснюється їхня популярність дуже просто. Рослини це зовсім невибагливі. Їм не потрібно створювати яких-небудь особливих умов для розвитку, і частих поливів вони не вимагають. Відрізняється такими якостями й одна з найцікавіших і оригінальних різновидів - фікус Мікрокарпа Мокламе. 


5 основних помилок при пересадженні покупних квітів

— 28 вересня 2016 —

Квітку, виходячи зі своїх запитів, ви вибрали, і, задоволені покупкою, принесли додому. Тепер обов'язково треба виконати всі правила з пересадження, інакше через якийсь час доведеться проводити жалобну церемонію з виносу засохлого "тіла". Або, у найкращому разі квітка буде довго хворіти, звикати, але вже ніколи не стане такою ж гарною, як була спочатку.


Примхлива красуня калатея

— 21 вересня 2016 —

Калатеї - це трав'янисті безстеблові рослини з яскраво забарвленим листям. Деякі утворюють невеликі підземні бульби, деякі довге підземне кореневище. Батьківщина калатей - вологі тропічні ліси Південної Америки.


Екзакум - перська фіалка

— 14 вересня 2016 —

Батьківщиною екзакума або, як його ще називають, перської фіалки, є Східна й Південна Азія. Він належить до сімейства горечавкових, що нараховує близько 20 видів, але для вирощування в кімнатних умовах багато хто вибирає екзакум родинний (exacum afflne).


Кімнатні рослини: догляд восени

— 7 вересня 2016 —

У вересні навколо панує буйство фарб, у бабине літо дерева горять усіма відтінками червоного, жовтого і зеленого кольору, а в дачників кожний ясний день на рахунку для збирання вирощеного врожаю. У круговороті осінніх турбот бракує часу для уважного догляду за кімнатними рослинами, а помилки й недогляд можуть обернутися великим лихом.


Як виростити базилік вдома в горщику

— 31 серпня 2016 —

Широко відомо, що вирощувати базилік у горщику на підвіконні можна цілий рік. Однак практика нерідко розходиться з теорією, і в черговий раз так не дочекавшись сходів або висмикнувши "довгоногі" зів'ялі проростки, садівник опускає руки - не судилося.


Гемантус. Догляд і розмноження

— 23 серпня 2016 —

Ця рослина належить до сімейства амарилісових. Але гемантус не настільки відомий, як його побратими: клівія, гіппеаструм і амариліс. Трапляється так, що аматор-квіткар доглядає і піклується про квітку навіть не знаючи її точної назви. А це дуже погано, адже для кожної конкретної рослини мають бути свої умови мікроклімату.


Пляшкове дерево - брахіхітон

— 17 серпня 2016 —

Брахіхітон - ця оригінальна рослина належить до сімейства стеркулієвих. Найкрасивіше в ній - її схожий на сулію стовбур з переплетеним корінням, за що її часто називають пляшковим деревом.


Серісса - дерево тисячі зірок

— 10 серпня 2016 —

Для тих, хто хоче виростити кімнатний бонсай, серісса - справжня знахідка. Цінується за достаток білих зірчастих квіток і вигадливу форму поверхневих коренів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс