Кімнатні рослини

Натуральні добрива для домашніх квітів

— 23 вересня 2014 —

Квіти - що може бути прекрасніше? Напевно, саме тому ми вирощуємо їх не тільки на своїх садових ділянках, але і вдома. 


Кімнатна фінікова пальма

— 10 вересня 2014 —

Африка й Азія є батьківщиною більшості рослин, що радують нас вдома, в офісах і оранжереях. Не стала виключенням і фінікова пальма.


Кімнатні рослини - друзі або вороги

— 3 вересня 2014 —

Людина - частина природи. Але відчути «спорідненість» з рослинами і тваринами багато кому з нас усе важко. Більша частина населення Землі зараз живе в містах, а значить, існує в штучних ландшафтах, основними елементами яких є висотки, асфальтовані дороги та труби заводів. Але потреба у спілкуванні з природою у нормальної людини все-таки залишається. Напевно, тому люди часто заводять свійських тварин і вирощують кімнатні рослини. 


Хойя - вічнозелена квітуча ліана

— 3 вересня 2014 —

Це одна з найпоширеніших кімнатних квітучих ліан. Свою назву вона отримала на честь англійського садівника Т. Хоя. 


Гостя з Канарських островів

— 14 серпня 2014 —

Цинерарія - це декоративно-квітуча багаторічна трав'яниста рослина, вирощувана часто як однолітник. До роду Цинерарія (Cineraria) належить близько 50 видів рослин сімейства айстрових. У культурі поширено безліч гібридних форм. 


Циссус - рослина, що може перетворити приміщення на джунглі

— 6 серпня 2014 —

Багато рослин легко та швидко розростаються в приміщеннях, охоче озиваючись на мінімальну турботу. З їхньою допомогою можна досить швидко озеленити куточки та цілі стіни, перетворивши їх на справжні екзотичні зарості.


Як улаштувати полив квітів під час вашої відсутності?

— 30 липня 2014 —

Ви хочете у відпустку? А зможете знайти людину, яка під час вашої відсутності буде приходити у квартиру й поливати квіти? Якщо вона - «знавець» квітів, то доведеться біля кожного горщика залишити інструкцію. А може, ви перенесете всіх домашніх улюбленців у будинок людині, що про них подбає? Що ж, залишається тільки позаздрити вашій фізичній силі й витривалості. 


Як виростити квітки-ліхтарики?

— 23 липня 2014 —

У вологих тропічних лісах Коста-Ріки та Бразилії зростає дивна рослина з незвичайними яскравими квітками, схожими на китайські ліхтарики. При близькому розгляді вони ще схожі на рибку, що роздула щічки.


Лавр у кімнаті

— 22 липня 2014 —

Прикрашає житло, освіжає в ньому повітря й виганяє комах. В останні десятиліття в кімнатній культурі одержали широке розповсюдження деякі із субтропічних рослин, які здавна вирощувались як такі, але на вікнах зустрічалися дуже рідко.


Як правильно доглядати за кімнатними квітами в підвісних кашпо

— 28 травня 2014 —

Традиційно господарки вирощують домашні рослини на підвіконнях. Тут і освітлення гарне, і поливати квіти дуже зручно.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс