Кімнатні рослини

Радермахера - зміїне дерево

— 13 січня 2016 —

Радермахера в природі досягає висоти 30 м.  Через красу листя рослину радермахера в народі називають смарагдове дерево.


Алоказія: догляд за тропічною гостею

— 5 січня 2016 —

Алоказія - розповсюджена кімнатна рослина. Багато хто вирощує алоказію для лікувальних цілей, інші вибирають декоративно листяні види, захоплюючись екзотичною красою листя цих рослин.


Чим замінити ялинку - гідні альтернативи

— 23 грудня 2015 —

Традиційно ми прикрашаємо свої будинки на Новий рік хвойними деревами - ялинами або соснами. Але не завжди є можливість поставити вдома дерево - не вистачає місця, маленькі діти, а іноді просто дуже шкода, що гарне дерево, яке росло багато років, рубається просто для того, щоб простояти тиждень у людському житлі й бути викинутим через непотрібність. 


Як позбутися мошок у квіткових горщиках

— 16 грудня 2015 —

Аматори кімнатних рослин рано чи пізно зіштовхуються з проблемою появи шкідників - комах, які поселяються на самих рослинах або живуть у землі. Вони харчуються соком і тканинами рослини, через що квітка перестає рости і квітувати, а масове розмноження шкідників може викликати загибель рослини. Квіткарям завжди потрібно уважно оглядати листя, стебла рослин і землю, при виявленні комах не відкладаючи вживати заходів з їхнього знищення.


Різдвяна зірка. Як виростити пуансетію

— 9 грудня 2015 —

Пуансетію не дарма називають «різдвяною зіркою»: адже вона квітує в грудні, коли в Західній Європі зустрічають це свято. Але останнім часом ця ефектна кімнатна рослина полюбилася нашим аматорам квітництва.


Пора «декабристів». Як домогтися цвітіння?

— 2 грудня 2015 —

Декабрист або Різдвяник одна з найулюбленіших наших рослин. Важко знайти людину, яка залишилася б байдужою до цих надзвичайних кактусів. Вони декоративні навіть без квітів. Але коли вони починають квітувати - дух захоплює від цієї досконалої краси! На жаль, дуже багато хто скаржиться, що не може домогтися цвітіння від своїх вихованців. Насправді «змусити квітувати» декабриста легко, потрібно тільки розібратися - із чим ми маємо справу.


Кімнатні рослини: сезонні роботи в грудні

— 26 листопада 2015 —

Узимку у квартирі сухо й темно. Тому всі кімнатні рослини вимагають особливої турботи й уваги з нашого боку.


Повний сюрпризів оленячий язик

— 18 листопада 2015 —

Гемантус - скромна крихітка, у якій усе кричить про нестандартність. Ця невелика і не дуже примхлива рослина із сімейства амарилісових може здивувати навіть досвідченого квіткаря.


Альтернативні добрива. Чи варто сприймати їх всерйоз?

— 11 листопада 2015 —

Квіткарі всіх країн регулярно підживлюють своїх кімнатних «мазунчиків» як гранульованими, так і рідкими добривами. Квіти, одержавши черговий «вітамінний коктейль», ростуть швидше. Але, на жаль, склад ґрунту в горщиках з вашими улюбленцями від цього не зміниться.


Кімнатний перець - справжня прикраса підвіконня

— 4 листопада 2015 —

Дрібні, але численні перчинки жовтого, бордового, червоного і яскраво-фіолетового, майже чорного кольорів, зроблять веселішим вид у квартирі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс