Кімнатні рослини

Кімнатні рослини приносять удачу, багатство, любов

— 3 липня 2013 —

Кімнатні рослини дарують багато приємних хвилин своїм господарям. Затишок і комфорт в домі, гарний настрій, хвилини насолоди прекрасним - все це дарують нам квіти. Але чи багато хто з нас знає про те, що деякі рослини здатні приносити в будинок удачу, багатство й любов? Дійсно так. І саме про ці властивості кімнатних рослин сьогодні й піде мова. 


Циперус - дарунок річки

— 3 липня 2013 —

Енергія циперуса нагадує фонтан: вона піднімається нагору, а потім спрямовується вниз. Такий тип енергетики народжує бадьорість, сприяє динамічній зміні подій, активному спілкуванню. У той же час циперус убереже від порожніх розмов і бездумного проводження часу. Він допомагає схоплювати на льоту інформацію, обновляти знання.


Сукуленти в нашому домі

— 26 червня 2013 —

Мабуть, одними з найбільш "терплячих" рослин на наших підвіконнях є різні сукуленти. Їх можна забути полити, і вони від цього не загинуть. І ще один плюс - багато які з них займають зовсім  мало місця.


Зірчастий кактус

— 26 червня 2013 —

Астрофітум (лат. Astrophytum, сім. Кактусові) - досить розповсюджений у кімнатній культурі рід кактусів, що прийшли до нас із Америки. Астрофітуми мають м'ясисті кулясті стебла з декоративними колючками або цяточками. Астрофітуми не вимагають складного догляду, вони легко зацвітають у кімнатних умовах, все літо радуючи око жовтими квітками, розташованими на верхівці стебла.


Зозулині сльози

— 19 червня 2013 —

Ізолепіс витончений, очерет пониклий, волосяна трава, зозулині сльози, сцирпус пониклий - так називають багаторічну трав'янисту рослину із сімейства осокових з вишуканим пучком тонких стебел, які начебто струмені фонтана обпадають у різні боки. Ще ізолепіс схожий на екзотичний модний світильник.


Як поливати квіти, коли ви у відпустці

— 19 червня 2013 —

Навіть якщо ви збираєтеся у відпустку, ваші кімнатні рослини не звільнять вас від регулярного догляду за ними, коли вас не буде. І ви повинні вирішити цю проблему, якщо ви хочете, щоб вони й далі вас радували. Звичайно, ви вирішите цю проблему легко, якщо ви довіряєте сусідам або родичам. Ви можете залишити їм ключ від квартири, і вони будуть доглядати за вашими квітами. Якщо цей варіант вам не підходить, ось кілька практичних рішень цієї проблеми.


Амариліс і його родичі

— 12 червня 2013 —

Амариліси - цибулеві рослини, що дуже красиво квітують. Листя у них лінійчато-язиковидне. Великі квіти з чудовим запахом сидять на високих трубчастих квіткових стрілках, що зібрані по декілька у парасольці. Від ваги квітконіжки вигнуті. Великі цибулини можуть утворити 1-2 квіткові стрілки з 3-4 квітами на кожній.


Як правильно мити кімнатні рослини

— 12 червня 2013 —

У кімнатних умовах пил з листочків не здує вітер, дощові краплі не "умиють" рослину. Про це потрібно подбати нам, їхнім люблячим господарям. Чистота необхідна для здоров'я рослини. Пил засмічує устячка, тим самим порушуючи газообмін, ускладнюючи дихання, сповільнюючи випаровування з поверхні листя і фотосинтез.


Як правильно розмножити популярний вид фікуса

— 5 червня 2013 —

Фікус із товстим великим темно-зеленим листям називається каучуконосний. Листочок такого фікуса легко вкорінюється. 


Елегантний красень - спатифілум

— 29 травня 2013 —

Спатифілум, або, як його ще називають, «жіноче щастя», є прекрасною декоративною рослиною, яку люблять заводити жінки або молоді дівчата. Відповідно до повір'я ця квітка сприяє приходу щастя й любові в оселю, де вона росте.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс