Кімнатні рослини

Клеродендрум - «дерево долі»

— 12 квітня 2019 —

Клеродендрум – це вічнозелена рослина, що виростає в тропічному кліматі африканських, азіатських і південноамериканських країн.


Яскраві зірочки піарантуса

— 10 квітня 2019 —

Піарантус – багаторічний сукулент, що належить до сімейства Ластівневі. Його батьківщина – південь і південний захід Африканського континенту. 


Вічнозелена брахея

— 29 березня 2019 —

Брахея (Brahea) належить до сімейства Пальмових. Чарівність цього дерева в тому, що воно вічнозелене. Пальму відкрив датський астроном Tycho Brahe, тому брахея має його ім’я. В природі даний вид пальми росте в США й Мексиці.


Весна - час пересаджувати кімнатні рослини

— 29 березня 2019 —

Залежно від виду рослин, їх пересаджують раз у кілька років або щороку. Така процедура дуже важлива, адже земля рано або пізно починає виснажуватися, і її потрібно міняти на свіжу. Рослини потрібно пересаджувати в тому випадку, якщо загнило коріння або закисла земля, а земляна грудка так пронизана коріннями, що вони навіть пробилися через отвори внизу горщика. Щоб кімнатні рослини себе добре почували, необхідно вибрати підходящий горщик, правильно пересадити в правильний субстрат.


Цикламен у вашому будинку: розмноження й догляд

— 15 березня 2019 —

Цю рослину особливо люблять за те, що вона радує своїм тривалим цвітінням у зимову пору. З настанням весни, цикламен перестає цвісти. Він втрачає листя, і тут багато квіткарів припускаються помилки - вони викидають рослину, тому що вважають, що вона пропала. Якщо забезпечити цикламену належний догляд, він буде активно цвісти не один рік.


«Синій птах» на вашому підвіконні

— 8 березня 2019 —

Чудова гінура або синій птах виділяється своєю бархатистістю й оригінальністю серед декоративно-листяних рослин. Ця рослина з гарним пурпурним опушенням, яке ефектно підкреслює красу оксамитової поверхні. Дивовижні кольори, незвичайні форми й простота вирощування гінури перетворюють її у фаворита останніх років.


Гібіскус узимку: як доглядати за ним правильно

— 25 лютого 2019 —

Розкішний гібіскус, що належить до сімейства Мальвові, інакше ще називають китайською трояндою. Це тропічна рослина яку дуже часто вирощують в домашніх умовах. Ніяких складностей у догляді за ним не існує, але деякі правила, особливо в зимовий період, дотримуватися необхідно.


Обрізка герані для пишного цвітіння

— 18 лютого 2019 —

Герань - яскрава жива прикраса вашого будинку. Ця рослина є такою популярною через свою красу й невибагливість у догляді.


Глоксинії з насіння: основні хитрості вирощування

— 9 лютого 2019 —

Глоксинія – досить популярна рослина. Сьогодні її можна виростити самому. Процес вирощування глоксинії з насіння надзвичайно цікавий.


Агава – догляд у домашніх умовах

— 5 лютого 2019 —

Різні види агави дуже популярні в якості кімнатної рослини завдяки декоративному зовнішньому вигляду й невибагливості до умов утримування. Не виключенням є й американська агава, догляд за якою в домашніх умовах заснований на забезпеченні «пустельного» клімату з максимальною освітленістю й відповідним температурним режимом.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс