Кімнатні рослини

Як виростити ананас в домашніх умовах

— 11 липня 2012 —

Ананас - чи не самий смачний і ароматний плід з усіх відомих нам фруктів. Багато
господинь з гордістю виставляють його в центрі столу на свята.


Гриффінія

— 4 липня 2012 —

Кімнатна рослина з сімейства амарилісових, приваблива не тільки квітами, але і листям.


Спатифіллум: квітка щастя

— 4 липня 2012 —

Спатифіллум - прекрасна вічнозелена квітка сімейства ароїдних. Родом спатифіллум з Південної Америки.  Це чудова декоративна рослина, яку багато хто любить вирощувати у своєму домі. У народі вважається, що подарований спатифіллум, приносить удачу в особистому житті та довгоочікуване жіноче щастя.


Як правильно поливати орхідею

— 26 червня 2012 —

Орхідея незвичайно гарна і ніжна рослина. І дуже тремтливо відноситься до свого зовнішнього вигляду, тому і власники цієї дивовижної квітки повинні поважати її примхи, головна з яких - правильний полив.


Як доглядати за фікусом

— 20 червня 2012 —

Дивовижне та численне сімейство шовковичних нараховує за неповним даними близько 1000 видів казкових рослин під загальною назвою фікуси. Вічнозелені рослини та листопадні фікуси, пишні дерева та низькорослі чагарники, різноманітні ліани - це далеко не весь перелік метаморфоз цієї унікальної рослини. 


Добрива для кімнатних рослин

— 13 червня 2012 —

Улюблений фікус скидає листя, а папороть побіліла, хоча для цього немає видимих причин... Згадайте, коли ви востаннє їх "годували". І не чекайте, що вони будуть здоровими і міцними, якщо ви робили це давно.


Самшит в кімнаті? Легко!

— 7 червня 2012 —

Здорово, коли в квартирі є не тільки красиво квітучі рослини, а й вічнозелені декоративно-листяні, які довгі роки можуть прикрашати оселю. Одна з таких невибагливих рослин - самшит. Зазвичай його використовують у відкритому грунті для обсадження клумб та квітників, але він з успіхом може рости і в приміщенні.


Догляд за кімнатними пальмами

— 30 квітня 2012 —

Пальма була символом перемоги та тріумфу ще у Древньому Римі. Але з появою перших християн вона не втратила свого значення: на святкуванні Вербної неділі в Єрусалимі священики дотепер роздають пальмове листя.


Кактус - цікава рослина

— 27 квітня 2012 —

Якщо хочете отримати або розмножити певний вид кактуса, що не вдається виростити з насіння, або ж скоріше стати власником вже дорослої рідкісної рослини, проведіть його живцювання.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс