Кімнатні рослини

Ехеверія. Як вирощувати цю «кам'яну троянду»?

— 12 березня 2014 —

У кімнатному квітництві досить великою популярністю користуються представники сімейства Товстянкових (Crassulaceae).


Антуріум – диво з хвостиком!

— 5 березня 2014 —

Незвичайна форма цієї квітки може сподобатися будь-якому садівнику-любителю! Його краса, незвичайний «хвостик» роблять антуріум популярним серед кімнатних рослин!


Неінфекційні хвороби фіалок

— 26 лютого 2014 —

Перед покупкою фіалок, як правило, варто уважно оглянути квітку і, якщо усе добре, за можливістю її варто пересадити! Взагалі фіалки рослини невибагливі і при правильному догляді з ними проблем бути не повинно.


Гіпоестес - рідкий гість з Мадагаскару

— 19 лютого 2014 —

Любителі рідкісних домашніх рослин, можливо, ще не знайомі з дивовижною квіткою зовсім надзвичайного забарвлення. Такі квіти цінують за екзотичну красу їхнього листя і відносять до групи декоративно-листяних рослин, хоча блідо-фіолетові дрібні квітки з білим вічком цілком гармоніюють з нечувано яскравим забарвленням листя гіпоестеса.


Весна у вазі

— 12 лютого 2014 —

За вікном зима, а гілки у вазі суцільно покриті свіжими листиками і яскравими квітами радують нас. Як приємно вдихнути їхній свіжий аромат. Здається - весна прийшла до нас у гості. Щоб зробити собі таку приємність, не так вже і багато потрібно часу та сил.


9 кімнатних рослин, які підходять для спальні

— 5 лютого 2014 —

Ці зелені друзі не тільки можуть знаходитися в спальні, але й рекомендуються: вони виділяють, а не поглинають кисень, як безліч популярних кімнатних рослин.


Як виростити й правильно доглядати за кімнатним інжиром?

— 29 січня 2014 —

Інжир недарма користується популярністю - з плодових дерев, які вирощують у кімнатних умовах, кімнатний інжир виділяється невибагливістю, його зовсім нескладно вирощувати в домашніх умовах і до того ж він дуже корисний. Але все-таки певні навички в його вирощуванні потрібні. 


Рипсалідопсис - феєрверк ніжних квітів

— 29 січня 2014 —

Серед кімнатних рослин кактуси надзвичайно популярні. Серед них зустрічаються і колоновидні двадцятиметрові велетні, і ребристі «товстуни»-кулі діаметром більше метра та вагою у 2-3 тонни, і рослини зі стеблами у вигляді пласких, овальних коржів, що зібрані у незвичайні чагарники, і ліановидні рослини з повзучими стеблами, і зовсім мініатюрні екземпляри.


Зимівля кактусів: що, як і для чого?

— 22 січня 2014 —

У світі кімнатних рослин кактуси займають особливу нішу. Думаю, ніхто не стане з цим сперечатися. Ці рослини зовсім не схожі на інших представників флори наших підвіконь. Живуть і розвиваються вони за своїми кактусними законами і правилами. І одне з таких правил говорить: у зимовий час потрібний інший режим мікроклімату, чим влітку. 


Як допомогти кімнатним рослинам у період опалювального сезону

— 22 січня 2014 —

Як допомогти кімнатним рослинам у період опалювального сезонуПривіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс