Кімнатні рослини

Фатсія японська: догляд у домашніх умовах

— 3 квітня 2020 —

У Японії – на батьківщині аралії, цю рослину називають фатсі. У нас вона відома як фатсія японська (Fatsia japonica). Це дерево з великими пальчасто-лопатевими блискучими яскраво зеленими листами. Існують і форми з картатим листям, наприклад, F. Variegata, що має зелені листи із кремовою облямівкою. Виглядає фатсія в інтер’єрі житлового приміщення достатньо ефектно.


7 порад по вирощуванню троянд у горщику

— 27 березня 2020 —

Троянда — королева квітів. Вона робить кожний сад більш гарним і чарівним. Однак, якщо у вас немає двору, де можна влаштувати розарій, ви завжди можете вирощувати троянд у горщику або в підходящому контейнері, дотримуючи нескладні правил агротехніки.


Кімнатні рослини для високих горщиків

— 20 березня 2020 —

Домашні рослини поліпшують повітря у квартирі, створюють затишну атмосферу, що розслаблює, пожвавлюють інтер’єр. Для кожного виду кімнатних квітів - своя форма горщика. Усе залежить від будови кореневої системи: в одних вона слабка, тоді потрібний низький, в інших корінь довгий і потрібна глибина ґрунту. Про другий випадок і піде мова.


Фікус бенгальський

— 13 березня 2020 —

Фікус бенгальський (Ficus benghalensis) належить до роду фікус, який у свою чергу належить шовковичним вічнозеленим рослинам. Культура часто зустрічається у вологих кліматичних зонах гірських районів Азії. Дикі насадження даного виду можна побачити в Малайзії, Бірмі, Індії й Таїланді.


Бокарнея - слоняча нога

— 7 березня 2020 —

Бокарнея (ноліна) - дивна рослина. Невибаглива й некваплива. Та проте, вона здатна прикрасити собою будь-яке приміщення. Адже вибрати можна від невеликого екземпляра для квартири до майже велетня - для фойє й холів. Вона прекрасно вписується в будь-який інтер’єр. Правила догляду за рослиною нескладні, але краще вивчити їх заздалегідь.


Клеродендром - усе про вирощування й розмноження

— 28 лютого 2020 —

Багато сортів клеродендрома, завдяки гарному цвітінню, вишуканості листів, невибагливості у доглядові стали досить популярні в кімнатному квітництві. Щоб уникнути типових помилок при вирощуванні в домашніх умовах і як можна довше насолоджуватися видом квітучого клеродендрома, потрібно познайомитися з рослиною ближче.


Блакитний амариліс: рідкісний і незвичайно красивий

— 28 лютого 2020 —

Ворслея (Worsleya) або блакитний амариліс являє собою цибулинний багатолітник і займає важливе місце в роді амарилісових. Дикі форми зустрічаються здебільшого в тропічних областях на сході Бразилії. Тут рослина поселяється на височинах поруч із водоспадами, що протікають. Культура виростає на кам’янистому ґрунті. У кімнатному квітництві вирощується Ворслея шляхетна (Worsleya procera), яка поки ще не заслужила особливого визнання.


Виростити розмарин на підвіконні - це просто

— 13 лютого 2020 —

Розмарин - лікарська рослина, вічнозелений напівчагарник, який може досягати у висоту 2 м. Його батьківщина - Південна Європа й Середземномор’я. Листи цієї рослини нагадують хвою, а камфорний аромат дарує морську свіжість. Через маленькі блакитні квітки в народі розмарин прозвали платтям нареченої або весільним цвітом. З давніх часів ця пряність уважалася символом благополуччя й достатку, її використовували у весільних церемоніях, вручаючи гілочку рослини під час одруження молодим з побажаннями щасливого й благополучного сімейного життя.


Гептаплеурум. Догляд у домашніх умовах

— 8 лютого 2020 —

Гептаплеурум (Heptapleurum) являє собою швидкозростаючий багатолітник, що виростає в тропічних широтах Азії й в інших південних районах.


Кімнатні рослини допомагають знизити стрес

— 1 лютого 2020 —

Масахиро Тойода, Юко Йокота, Марни Барнс і Мідорі Канеко в Університеті Хиого в Авадзі (Японія) досліджували практичне використання кімнатних рослин для поліпшення психічного здоров’я працівників, зазвичай позбавлених впливу здорового зеленого середовища.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс