Кімнатні рослини

Кімнатні троянди: догляд і розмноження

— 28 жовтня 2015 —

Троянди одні з найромантичніших квітів, особливо приємно дарувати або отримувати в подарунок мініатюрні горщикові троянди, які будуть квітувати дуже тривалий період, а при правильному догляді не один рік. Для кімнатних умов вирощують троянди низькорослих сортів висотою до 50 см з компактною формою куща та рясним цвітінням протягом 5-6 місяців, кожний пагін може дати до 80 квіток.


Очиток: невибаглива прикраса будинку

— 21 жовтня 2015 —

Якщо ви хочете прикрасити свій будинок невибагливими та цікавими рослинами,  зверніть увагу на рослини з роду Очиток або Седум (Sedum). Усі очитки - сукуленти, це значить, вони здатні запасати вологу в листях і стеблах, щоб переживати посушливі часи.


Як змусити орхідею квітувати?

— 15 жовтня 2015 —

Існує ряд діючих способів стимулюючих цвітіння орхідей.


Пересаджуємо кімнатні рослини восени

— 15 жовтня 2015 —

Подивіться – чи немає серед ваших кімнатних рослин таких, які ніяк не можуть напитися: скільки не поливай, земля миттєво пересихає? Це відбувається тому, що корені у них розрослися і швидко поглинають вологу. В інших - ґрунт вологий, але вигляд жалюгідний. Схоже, рослину залили і її коріння загнило. Буває й по-іншому: квітка зелена і здорова, а рости чомусь не хоче. Швидше за все, земля, у якій вона сидить, занадто ущільнилася й у ній стало мало кисню, необхідного корінням для нормального розвитку.


Стефанотис - «вінок нареченої»

— 7 жовтня 2015 —

Кімнатну рослину стефанотис часто називають «мадагаскарський жасмин» через подібність білих зірчастих квіток з приємним солодким ароматом, а «мадагаскарський» за місцем природного зростання рослини в природі. Квіти стефанотиса вважаються символом любові. Флористи використовують білосніжні квіти стефанотиса для складання весільних букетів, а наречені вплітають у зачіски, тому цю рослину ще називають «вінком нареченої».


Пеларгонія - види й догляд

— 30 вересня 2015 —

Герань і пеларгонія належать до одного сімейства - геранієвих, але це два різних роди. 


Ангельські труби гіменокаліса

— 23 вересня 2015 —

Гіменокаліс за витончені білосніжні квіти часто називають «кошичком нареченої», «ангельськими трубами» або перуанським нарцисом, насправді назва Hymenocallis походить від грецьких слів «hymen» - плівка й «callos» - краса, справа в тому, що у квітки гіменокаліса довгі тичинки зростаються з вировидною плівкою, утворюючи корону як у нарциса. Особливу легкість квітці надають шість довгих вузьких пелюстків звисаючих униз.


«Крила ангела»

— 16 вересня 2015 —

Саме так хочеться називати розкішне листя кімнатної рослини каладіум. Його велике листя має серцеподібну або списоподібну форму, воно дивовижно гарне завдяки яскравому забарвленню та гарному візерунку.


Вашингтонія - ефектна кімнатна пальма

— 10 вересня 2015 —

Вашингтонія (Washingtonia) - велика пальма з віяловим листям, опушеним сріблистим пальмовим волокном. Ця пальма має ім'я першого президента США Джорджа Вашингтона. Вона добре підходить для озеленення просторих приміщень холів, фойє, вестибюлів, віталень, яким додасть особливий тропічний колорит інтер'єру кімнати.


Манетія - прикраса інтер'єру

— 2 вересня 2015 —

Манетія із сімейства маренових порівняно недавно з'явилася в кімнатній культурі. Прекрасна декоративно-листяна і красивоквітуча рослина справедливо починає займати в декорі окремих приміщень, зимових садів, куточків відпочинку провідне місце. Привабливе кашпо, опора, оповита красивоквітучою ліаною в настільному горщику, жива стіна в кабінеті - варіанти використання цієї незвичайної квітки в кімнатному інтер'єрі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс