Кімнатні рослини

Дерево автографів

— 3 жовтня 2018 —

Клузія (Clusia) являє собою деревце або чагарник і належить сімейству Клузієвих, названого так завдяки Керолусу Клузіусу, ученому-ботаніку з Нідерландів. 


Ампельна плющолиста пеларгонія

— 26 вересня 2018 —

Пеларгонія (Pelargonium) або герань – одна з найпопулярніших і найулюбленіших серед квіткарів квітучих трав'янистих рослин з тривалим періодом цвітіння і яскравою палітрою кольорів і відтінків. Підвісні кашпо з геранню прикрашають будь-які відкриті та закриті приміщення і майданчики. Дуже красивий вигляд мають не тільки квіти, але й соковите зелене листя. При правильному догляді примхлива культура віддячить щедрим пишним цвітінням кожному аматору рослин.


Період спокою кімнатних рослин

— 19 вересня 2018 —

Осінь - період для кімнатних рослин неоднозначний. Деякі з них повністю закінчили цвітіння й начебто завмерли, інші почали втрачати яскраве офарблення зелені та навіть листя.


Ехінопсис - найстійкіший до хвороб кактус

— 12 вересня 2018 —

Ехінопсис - найбільш відомий і популярний вид кактусів, сьогодні селекціонери представляють широку різноманітність його гібридних форм.


Чому з'являються плями на драцені?

— 12 вересня 2018 —

Драцена належить до невибагливих рослин, яка досить добре росте і розвивається в кімнатних умовах. І все-таки деякі нюанси в догляді за драценою необхідно враховувати. Однією з найпоширеніших проблем у вирощуванні цієї кімнатної рослини вважаються плями на драцені.


Глоксинія: догляд за бразилійкою

— 5 вересня 2018 —

Глоксинія - бульбова рослина, що належить до роду геснерієвих. Її батьківщиною є Бразилія. Якщо ви мрієте, щоб ця, одна з найкрасивіших кімнатних рослин, добре росла і квітувала у вашому будинку, то при її культивації потрібно прикласти трохи старань.


Кімнатна хризантема: деякі хитрості догляду

— 29 серпня 2018 —

Хризантема дуже популярна у квіткарів. Її, як і деякі садові квіти, можна вирощувати як у саду, так і в домашніх умовах, як кімнатну рослину. У вигляді горщикової квітки вона має багато різновидів. Хризантема повністю пристосована до життя в домашніх умовах.


Фіалки: догляд у домашніх умовах

— 22 серпня 2018 —

Фіалка, або сенполія - рід трав'янистих красивоквітучих кімнатних рослин сімейства Геснерієві. Її батьківщина східно-африканські гори Танзанії, де завжди тепло й волого. Для сучасного світу рослину відкрив барон Вальтер фон Сен-Поль у кінці 19 століття. Невеликі сенполії, що постійно квітують, вражають красою своїх квітів, і здатні прикрасити будь-яку кімнату.


Ідеальна кімнатна рослина

— 15 серпня 2018 —

Ахіменес - не вимоглива у догляді рослина, квітує все літо й осінь, а найголовніше - прекрасно себе почуває в підвішеному виді, у всіляких кашпо.


Кімнатні рослини, які можна легко виростити із живців

— 8 серпня 2018 —

Живцювання давно стало одним із найулюбленіших способів квіткарів для розмноження кімнатних рослин. Завдяки ньому, можна швидко одержати нові молоді рослини, не наносячи збиток материнським.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс