Кімнатні рослини

Самшит - рослина для дому та саду

— 26 серпня 2015 —

Самшит - декоративний вічнозелений чагарник, що ідеально підходить для формування з нього різних форм і фігур за допомогою обрізки. 


Тропічна красуня колумнея

— 19 серпня 2015 —

Колумнея - красивоквітуча кімнатна рослина з довгими звисаючими облиственними пагонами, на яких у період цвітіння розпускаються яскраві червоно-жовті трубчасті квітки. Квіти колумнеї через свою форму схожі на яскравих пташок, що літають над зеленню рослини.


Чим підживлювати кімнатні рослини

— 12 серпня 2015 —

Секрет розкішного кімнатного квітника простий: рослини потрібно добре підживлювати, інакше не дочекатися ні пишного листя, ні гарного цвітіння. Жорстка «дієта», коли рослина тривалий час зазнає нестачу живильних речовин, зазвичай приводить до захворювання - адже сил для опору у рослини немає. Але як правильно скласти меню для зелених вихованців, з огляду на їхні різні смаки?


Ірезине - яскрава рослина для дому та саду

— 5 серпня 2015 —

Ірезине - кімнатна рослина з декоративним листям бурякового кольору. Ірезине також можна вирощувати як однолітню рослину в саду, яскраве барвисте листя прикрасить клумби не гірше квітучих рослин.


Лавр домашній

— 29 липня 2015 —

Зараз дуже модно вирощувати на кухні в горщиках пряно-ароматні рослини. У будь-який момент свіжа ароматна зелень буде відмінною приправою для ваших страв. Лавр шляхетний прекрасно буде рости на підвіконні вдома. Лавровий лист є найбільш затребуваною спецією, його додають у супи, печеню, маринади, аромат цієї рослини добре підходить до м'яса й овочів.


Нежива краса педилантуса

— 22 липня 2015 —

Уперше побачивши педилантус титималоїдний, багато хто може подумати, що це штучна декоративна рослина, тому що стебла і листя цієї рослини яскраво-зеленого кольору з восковим блиском начебто зроблені із пластмаси. Неживу красу педилантусу додають зиґзаґоподібні стебла із прямим ростом, що мало гілкуються, і воскове листя, що стирчить у різні боки, зі строкатим забарвленням.


Лобивія - улюблений кактус офісів

— 15 липня 2015 —

Батьківщиною цих незвичайних рослин є високогірні схили Анд (2000-4000 м над рівнем моря) Болівії, Перу, півночі Аргентини. Еволюційно молодий рід, відрізняється мінливістю та видовими контрастами. Сформувався в умовах навколишнього середовища з різкими перепадами температур і вологості на наносних живильних ґрунтах добре дренованих уламками гірських порід.


Їдучи у відпустку. Як зберегти кімнатні квіти

— 9 липня 2015 —

Улітку, у сезон відпусток, про рослини потрібно подумати завчасно, адже іноді доводиться їхати не на кілька днів, а на пару тижнів. 


Нертера - коралові мохи

— 9 липня 2015 —

Серед рослин, у яких плоди грають для нас більш декоративне значення, чим квітки, витончена нертера гренадська стоїть на першому місці. Нерідко з нею обходяться дуже несправедливо - як з недорогою однолітньою кімнатною рослиною, котру купують на один сезон. Насправді ж цю ефектну рослину можна культивувати протягом багатьох років.


Особливості літнього догляду за рослинами

— 1 липня 2015 —

Літо - це довгоочікувана пора року і для людей, а також і для багатьох, активно зростаючих саме в цей період, кімнатних рослин. Ось чому особливий догляд настільки важливий не тільки студеною зимою, але й пекучим літом.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс