Кімнатні рослини

Колеус - кімнатна кропива

— 1 червня 2016 —

У роді Колеусів налічується більше 120 видів однолітніх або багаторічних трав'янистих і напівчагарникових рослин, що належать до сімейства губоцвітних. Батьківщиною колеусу є острів Ява, а також тропічна Африка й Азія.


Вигадлива пеперомія

— 25 травня 2016 —

Різноманітні пеперомії мають багате вбрання і незмінно виділяються серед інших рослин оригінальним листям - шкірястим і блискучим, гладким або зморщеним, зеленим або різнобарвним. Є пеперомії з прямостоячими, звисаючими або пагонами, що стеляться.


Ставок... на балконі

— 18 травня 2016 —

Якщо балкон за площею великий, то крім рослин у горщиках, можна створити й міні-ставок. Адже вода не тільки заспокоює і прибирає негативну енергетику, але й воложить повітря у спекотний день.


Кислиця - "конюшина щастя"

— 18 травня 2016 —

Кислиця (Oxalis) з сімейства кисличних. У простолюді кислицю трикутну або охарис називають ще "конюшина щастя" завдяки подібності листя. Ця трав'яниста рослина привертає красою численного витонченого листя на довгих вигнутих черешках. Смак листя кислий, звідси й назва роду від грецького oxys - гострий, кислий, а в Мексиці деякі види кислиці вирощують через їстівні бульби.


Весна - час пересадження кімнатних рослин

— 11 травня 2016 —

Кімнатним рослинам пересадження робиться для поліпшення живлення (з часом ґрунт у горщику виснажується), а також для кращої аерації ґрунту в горщику. Але перш, ніж пересаджувати рослину, потрібно переконатися в тому, що їй потрібне пересадження.


Кімнатні гербери - яскравий букет у горщику

— 27 квітня 2016 —

Помітні, великі, масивні неповторні кошики суцвіть гербери буквально перетворюють кімнати, розставляючи в них найяскравіші колірні акценти. Гербери компактні, їхня зелень майже непримітна, але в будь-яких обставинах вони здаються живим букетом у горщику. І нехай вирощувати в домашніх умовах їх не так вже і просто, але ці красуні настільки яскраві, що складностей ви й не помітите.


Аденіум: вирощування та догляд

— 20 квітня 2016 —

Цю екзотику вирощують заради гарних каудексів (стовщень стовбура), що іноді нагадують тварину або людську фігуру, і заради квітів, які можуть перевищувати в діаметрі 10 см.


Тропічна красуня кросандра

— 13 квітня 2016 —

Кросандра привертає увагу ефектним яскравим цвітінням. Це рослина компактної форми у вигляді мініатюрного кущика з великим темно-зеленим блискучим листям, на фоні листя контрастно виглядають колосовидні суцвіття з жовтогарячими або жовтими квітками.


Розкішне листя морської зірки. Догляд і розмноження криптантуса

— 6 квітня 2016 —

Серед сімейства Бромелієвих є чимало рослин з оригінальним офарбленням листя. Але мало хто може похвалитися настільки яскравими ефектами текстур, як криптантус. З першого погляду розкішні розетки листя з їхніми смугами та візерунками, що нагадують то коштовності, то морські зірки, зачаровують серця. Цій рослині немає рівних у ролі виразного акценту. І нехай вирощувати криптантус не зовсім просто, але він заслуговує особливого місця в будь-якій колекції.


Як виростити гранат на підвіконні

— 30 березня 2016 —

Серед любителів кімнатних екзотичних рослин гранат користується особливою популярністю. Ця рослина радує око в будь-який час року своїми вогняними, пурпуровими або яскраво-червоними квітами, дрібними довгастими зеленими листиками, а також оригінальними плодами, схожими на червоні ліхтарики.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс