Кімнатні рослини

Пальма у вашому домі

— 21 травня 2014 —

Трахікарпус Форчуна - це одна з віялових пальм, найпоширеніша на Чорноморському узбережжі Кавказу.


Як пересадити азалію

— 14 травня 2014 —

Догляд за домашньою красунею азалією відрізняється численними труднощами, квітка ця вимоглива і дуже примхлива. Забезпечити її всіма необхідними умовами не так просто. Вона любить прохолодь, свіже повітря та чисту воду для зволоження ґрунту. Азалія вимоглива до ґрунту, котрий має бути кислим і пухким, до рясного поливу (ця незвичайна квітка просто обожнює холодний душ). Не варто забувати і про формування та пересадження.


Якщо в будинку квіти погано ростуть

— 7 травня 2014 —

Рослини в будинку не ростуть, марніють, хворіють - з таким прикрим явищем доводиться зіштовхуватися багато кому. Було помічено, що після смерті або переїзду одного з жителів квартири, звичайно найстаршого, кімнатні рослини оживали, починали квітувати навіть ті, які ніколи не квітували.


Посадка бегонії та догляд за нею

— 29 квітня 2014 —

Останнім часом усе більшу популярність здобувають бульбові бегонії. І не просто так. Нині на ринку з'явилися нові сорти з чудовими махровими квітками найрізноманітніших забарвлень, повз які неможливо пройти і не купити. А крім того, ці бегонії дуже універсальні - ростуть і на підвіконні у квартирі, і у квітнику поруч з будинком.


Не заливайте рослини!

— 23 квітня 2014 —

Деякі любителі кімнатних рослин готові поливати їх при найменшому підсиханні верхнього шару ґрунту. Тим часом узимку рослини менше випаровують вологу, зменшується також поглинання вологи корінням та випарування її самим ґрунтом.


Цикламени - екзотичні метелики, які можуть прикрасити ваш будинок

— 16 квітня 2014 —

В Італії з настанням осінньої погоди, із прохолодними сонячними днями, немов у казці, усі лісові галявини та узбіччя доріг покриваються ніжно-рожевими квітами диких цикламенів.


Абутилон. Вирощуємо кімнатний клен з насіння

— 9 квітня 2014 —

Кімнатний клен, канатник або абутилон широко розповсюджений у культурному квітництві в усьому світі. До найважливіших переваг цієї рослини, у першу чергу, необхідно віднести її невибагливість. Крім цього, одним з істотних плюсів абутилона є його швидкий ріст, а достаток його чудових суцвіть робить цю рослину ідеальною для вирощування в умовах кімнат і оранжерей. 


Кімнатний гранат на підвіконні? Легко!

— 2 квітня 2014 —

Ви хочете виростити невелике гранатове дерево у себе на підвіконні? Зробити це зовсім не складно.


14 пряних трав, які можна вирощувати вдома

— 2 квітня 2014 —

У приміщенні ця зелень буде рости, звичайно, гірше, ніж на відкритому ґрунті, але однаково буде радувати вас урожаєм цілий рік.


Переселяємо квіти: як зробити це правильно

— 26 березня 2014 —

У досвідчених квіткарів не викликає сумнівів той факт, що переселення - необхідна для рослини процедура. Про те, як зробити це за всіма правилами, ми й поговоримо сьогодні. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс