Кімнатні рослини

Копросма - одна з найбільшого сімейства

— 7 серпня 2013 —

Копросма (Coprosma, сім. Маренові - одне з п'яти найбільших сімейств рослин. До 2009 року сімейство нараховувало від 611 до 618 родів і близько 13500 видів) - невисока рослина, вигляд якої може бути досить різноманітним. 


Адаптація куплених кімнатних рослин

— 31 липня 2013 —

За магазинними рослинами міцно закріпилося прізвисько "голландець". Дійсно, рослини, вирощені саме в Голландії становлять майже 90% усього асортименту квіткових магазинів.


Вирощування імбиру

— 31 липня 2013 —

Зараз без особливих проблем у магазинах можна купити висушені й оброблені відповідним чином дрібно нарізані і розмелені корені імбиру. Ця пряна приправа використовується в кондитерських виробах і для додання приємного специфічного запаху напоям. 


Сукуленти в полуничному горщику

— 25 липня 2013 —

Люблю використовувати речі не за призначенням. Це мій улюблений контейнер цього року: сукуленти в полуничному горщику.


Сингоніум - ніяких турбот

— 25 липня 2013 —

Сингоніум - швидкоростуча ліана з гарним стріловидним листям; з віком його форма істотно змінюється, і воно стає лопатевим або глибоко розсіченим. Відомо 20 видів сингоніумів, серед них є сланкі та кучеряві рослини. Найпоширенішим є Syngonium podophyllum зі строкатим забарвленням листя. Рослину можна вирощувати як ампельну в кашпо або на підпірках.


Гербера кімнатна: догляд і розмноження

— 25 липня 2013 —

Кімнатна гербера - красивоквітуча мініатюрна рослина з подовженим опушеним перисто-розсіченим листям, що утворює прикореневу розетку. З розетки виростають одиночні квітконіжки з великими, до 5 см, яскравими кошиками суцвіть, за зовнішнім виглядом схожими на ромашку. Існують сорти з простими, махровими та напівмахровими квітками будь-яких відтінків, крім синього.


Жакаранда - дерево з казки

— 17 липня 2013 —

Жакаранда (або просто фіалкове дерево) належить до сімейства бігнонієвих. Росте на дренованих ґрунтах у Південній Бразилії, Болівії, Аргентині уздовж річок. 


Стара знайома - пеперомія

— 17 липня 2013 —

Ці невеликі (а є й зовсім мініатюрні) рослини відомі квіткарям здавна. І хоча за кількістю видів вони випереджають, наприклад, такий великий рід, як фікус, але подібної популярності не отримали, ніколи не були особливо модними, однак і в безодню забуття не поринали.


Як виростити абутилон

— 10 липня 2013 —

Я дуже люблю вирощувати кімнатні квіти.  Є в мене герані, каланхое, фітонії, колеуси та безліч інших. Тепер схотілося виростити кімнатний клен - абутилон. Купила насіння. Воно зійшло. А що далі?


Кімнатні рослини приносять удачу, багатство, любов

— 3 липня 2013 —

Кімнатні рослини дарують багато приємних хвилин своїм господарям. Затишок і комфорт в домі, гарний настрій, хвилини насолоди прекрасним - все це дарують нам квіти. Але чи багато хто з нас знає про те, що деякі рослини здатні приносити в будинок удачу, багатство й любов? Дійсно так. І саме про ці властивості кімнатних рослин сьогодні й піде мова. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс