Кімнатні рослини

Агава - екзотика дому

— 28 серпня 2013 —

Агава (agave) родом з пустелі Центральної Америки, де зустрічається більше 
300 видів цього роду. У нашій країні найпоширеніша агава американська (Agave americana). Цей вид добре прижився в парках Південного берега Криму.


Фатсія - прекрасна японка

— 21 серпня 2013 —

Фатсія (Fatsia, сім. Аралієві) - прекрасна декоративно-листяна рослина, що прийшла до нас з Японії та Південної Кореї. Рід фатсія включає лише один вид - фатсія японська (Fatsia japonica). 


Чудодійний імбир: вирощуємо на підвіконні

— 21 серпня 2013 —

Якщо хочете виростити імбир, необхідно знати, що він належить до сімейства багаторічних трав'янистих рослин. Головною особливістю імбирної рослини є її кореневище, що росте під землею. 


Як доглядати за кімнатним гібіскусом

— 21 серпня 2013 —

Гібіскус полюбився всім за свою невибагливість у вирощуванні та гарне тривале цвітіння. Догляд за рослиною простий і так само приємний, як спостереження за її пишністю.


Зуби дракона

— 14 серпня 2013 —

Стронгілодон можна назвати якщо не найкрасивішою квіткою у світі, то, принаймні, однією з найбільш цікавих.


Антуріум. Як зберегти тропічного мешканця вдома?

— 14 серпня 2013 —

Квіткові магазини пропонують нам великий вибір тропічних рослин для дому. Серед них антуріуми займають одне з перших місць. За оригінальні долоньки-квітки його називають «квітка й хвостик» або «квітка фламінго». Всім своїм виглядом він так і проситься до вас... Ні, не в гості, а на постійне місце проживання. Як забезпечити новоселу тропічні умови? Ось нехитрі правила, дотримання яких дозволить вам з ним подружитися.


Чому засихає маранта?

— 14 серпня 2013 —

Маранта - дуже цікава, але, на жаль, вимоглива рослина. Але якщо ви готові задовольняти її забаганки, вона віддячить вам дуже гарним листям. 


Рослини і квіти для робочого столу та комп'ютера

— 14 серпня 2013 —

Як приємно прикрасити рослинами і квітами свій робочий стіл! Адже це так освіжає обстановку та піднімає настрій! Не будемо забувати, що на роботі ми проводимо більшу й кращу частину свого життя. Які ж квіти та рослини вибрати для робочого місця? Важливо, щоб і людині було затишно, і рослина почувала себе комфортно. 


Полив для кактуса

— 7 серпня 2013 —

А ви знали, що кактуси люблять підігріту водопровідну або дощову воду?


Зірка амазонських джунглів

— 7 серпня 2013 —

Сімейство амарилісові (Amaryllidaceae) прославилося великою кількістю дивовижно квітучих кімнатних рослин: амариліс, клівія, гіпеаструм, гемантус - це далеко не повний список. Але еухаріс, їхній найближчий родич, скоряє своєю граціозністю та чистотою.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс