Кімнатні рослини

Кімнатний евкаліпт - ароматний і вимогливий

— 3 липня 2020 —

Серед представників кімнатних хвойних і бонсай-рослин більш рідкого й коштовного, чим евкаліпт, не знайти. Це справжня коштовність горщечкового формату з унікальною кроною й листами, від аромату якої міняється вся атмосфера в приміщенні. І мова не тільки про фітонцидні  властивості. Евкаліпт - дивно атмосферна рослина, яка виглядає досить розкішно й шляхетно. І вимагає складного догляду, на відміну від більш розповсюджених конкурентів. Температура - не єдине, про що доведеться подбати.


7 кімнатних рослин, біля яких дихається легко

— 14 червня 2020 —

Повітря в сучасній квартирі по факту в кілька разів брудніше, чим на вулиці. Цьому сприяє різна побутова техніка, пластикові меблі й меблі із ДСП, лінолеум, панелі, фарба, шпалери, пральні порошки й мийні засоби – усе це насичує повітря у квартирах і офісах отрутними з’єднаннями: бензолом, толуолом, фенолом, формальдегідом, вигарним і вуглекислим газом, оксидами азоту й аміаком.


Щоб орхідея цвіла цілий рік. Забезпечуємо правильний догляд

— 5 червня 2020 —

Дивлячись на квітучу орхідею, багато квіткарів навіть не замислюються, купувати цю незвичайну рослину чи ні. Звичайно, купувати! От тільки чи буде вона так само добре цвісти й вдома?


Незвичайна рослина джункус

— 29 травня 2020 —

Рослина ситник або джункус (Juncus) належить до сімейства ситникових (Juncaceae), а назва в перекладі з латинської мови означає «плести». Незвичайні стебла культури часто використовувалися людьми, які знаходили їм практичне застосування. З них виготовляли наступні предмети: кошики, циновки, взуття.


Платицеріум

— 25 травня 2020 —

Платицеріум (Platycerium), або «Оленячий ріг», або Плоскоріг являє собою незвичайну папороть із сімейства Багатоніжкові. Завдяки своїй незвичайній формі листів він був у жарт названий людьми «оленячим рогом», або «плоскорогом». У природі папороть виростає в тропічних лісах Африки і Євразії. Незважаючи на оригінальний зовнішній вигляд і невибагливість у догляді, квіткарі чомусь рідко займаються вирощуванням платицеріуму.


Спатіфілум - «жіноче щастя»: Прості поради по вирощуванню

— 15 травня 2020 —

Спатіфілум, називаний у народі «жіночим щастям», здатний прикрасити кожен будинок. Полюбився він за ніжні листи, що ростуть безпосередньо з кореня, й довгасті білі суцвіття, що прикрашають рослину практично цілий рік. При дотриманні оптимальних умов вологості, своєчасному пересадженню й достатньому рівні освітленості рослина буде цвісти без перерви, даруючи господарці всю свою ніжність і красу.


Які квіти посадити на балконі

— 8 травня 2020 —

На балконі або лоджії в міській квартирі можна розбити невеликий квітник. Навіть якщо ви новачок у квітництві, зробити це не так вже й складно. Які ж саме квіти варто посадити на балконі?


Просте, натуральне й ефективне добриво з бананової шкірки

— 25 квітня 2020 —

Кімнатні рослини потребують догляду й своєчасного поливу добривами, адже згодом ґрунт виснажується. Якщо ви не любите купувати магазинні добрива, пропонуємо цікаве, натуральне, просте й у той же час ефективне добриво для будь-якої рослини, виготовленого на основі бананової шкірки.


Весняне пересадження кімнатних рослин

— 25 квітня 2020 —

Весна – пора змін не тільки для садових, але й для кімнатних рослин.


Як виростити імбир

— 18 квітня 2020 —

Самостійно вирощувати імбир нескладно й зручно. Після посадки від вас потрібно лише своєчасний полив і терпіння, щоб дочекатися дозрівання приємної пряності. Дані рекомендації стосуються їстівних видів, але майже всі квітучі декоративні види імбиру виростають у схожих умовах.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс